• Одличната цена
  • Ново
20pcs/многу Пластична кутија пакет Писмо Настроената Канцеларија Опрема за безбедност на срце облик

20pcs/многу Пластична кутија пакет Писмо Настроената Канцеларија Опрема за безбедност на срце облик

 
DEN 326.40

Износ
Во продавницата.

Сосема нов и висок квалитет се Отвора пакет брзо и безбедно да се Чисти се сече настроената, без кинење Чувано остар нож,Лесен за употреба, се лизга под буквата размавта и едноставно им помогнам напред Материјал : Пластични Боја : Случајни answer : ___________________________ Note : Ние не нудиме боја на избор,Ние ќе ви испрати на боја по случаен избор Пакет се вклучени : 20x пакет Настроената


За производот

моќност:
упатство
Материјал:
Легура
Употреба:
Писмо Отворање
Број На Модел На:
пакет настроената
Бренд Име:
MADBEE

Слични предлози