• Одличната цена
  • Ново
12 Боја 66/68/70 Инчи Извивам Лак 14-40LBS со Очите и Одмор за Десната Рака Отворено Стрелаштво Лов Пукање Игри

12 Боја 66/68/70 Инчи Извивам Лак 14-40LBS со Очите и Одмор за Десната Рака Отворено Стрелаштво Лов Пукање Игри

 
DEN 5087.52

Износ
Во продавницата.


12 Боја 66/68/70 Инчи Извивам Лак 14-40 LBS со Очите и Одмор за Десната Рака Отворено Стрелаштво Лов Пукање Игри
Опис : Стој Боја : Црвена / Сино / Црна / Сива / Rose Red / Apple Зелена Екстремитет Боја : Црна / Напишете String Должина : 66 Inches(157cm) / 68 Inches(162cm) / 70 Inches(167cm) Лак Екстремитети/Килограми : 66 Inches(12-28 LBS) / 68 Inches(14-40 LBS) / 70 Inches(14-40 LBS) (2 кг по лак) Лак тежина : 1300g Max нерешено Должина : 28 инчи ве Молам оставете ме порака за она што в olor за столб и екстремитети,Инчи,фунти што треба, или ние ќе ви испратиме стандардно поставени.
Пакет Содржина :
1x Стој
2x Екстремитети
1x String
1x Поглед
1x Одмор


За производот

боја:
String 66 Инчи, String 68 Инчи, String 70 Инчи
Број На Модел На:
KAIMEILONGFENQUGONG
Возраст:
>8 Години
Тип:
лак и стрела
Бренд Име:
МАК
is_customized:
Yes
Име:
Директно се повлече лак
String Должина:
66Inches(157cm) / 68Inches(162cm) / 70Inches(167cm)
Лак Екстремитети/Фунти:
66Inches(12-28LBS) / 68Inches(14-40LBS) / 70Inches(14-40LBS)
Стој Боја:
Црвено / Сино / Црна / Сива / Rose Red / Apple Зелена
екстремитет боја :
Црна / Пишување
Max должина нерешено :
28 Инчи
Лак тежина:
1300g
SKU:
TP0702

Слични предлози