• Одличната цена
  • Ново
Професионални Прилагодливи 5 Компјутери Месинг Стрела Тегови Додадете Accentuator - Лесно се Зголеми Пикадо Тежина за Надворешна Стрела Алатка Додаток

Професионални Прилагодливи 5 Компјутери Месинг Стрела Тегови Додадете Accentuator - Лесно се Зголеми Пикадо Тежина за Надворешна Стрела Алатка Додаток

 
DEN 248.64
DEN 174.00

Износ
Во продавницата.


Опис :
Тежина Додадете Accentuator
Атрактивен изглед со висок квалитет
Материјал : Бакар
Должина : 14mm
Тежина : 1.8 грам
Пакетот Вклучува :
5 Парчиња Стрела Тегови
Answer : ___________________________ Note :
Тоа вклучува само Стрела Тежина Додадете Accentuator, други предмети што е прикажано на сликата Не се Вклучени.
Ве Молиме Прочитајте Го Пред Да Го Купат
ИСПОРАКА
1.Во светот превозот, само освен неколку земји .
2.Повеќето земји ние нудиме Бесплатен Превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , само очекуваме далечински сајтови.
3. Ние ќе брод вашата нарачка навремено по плаќање на проверка.
4.Двојно провери и потврди вашата нарачка адреса натпревар превозот адреса, ние само брод цел адреса.
5.Време На Испорака :
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по 25 работни дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние и ветуваме ние ќе им помогне додека пратката пристигнува за вас!
Плаќање
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ние ќе го организира превозот ASSP.
ПО ПРОДАЖБА НА УСЛУГИ
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и позитивни коментари ќе бидат многу важни за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5stars ако сте задоволни од нашите услуги.И ние исто така ќе ви понуди 5 ѕвезди повратни информации.
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас на прво пред да остави негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.


За производот

Број На Модел На:
Дувачкиот Стрела Тегови
Тип:
Пикадо
Возраст:
>3 Години
Бренд Име:
MagiDeal
Материјал:
Бакар
Должина:
14mm

Слични предлози