• Одличната цена
  • Ново
3pcs/set 24g 160m Должина од Нерѓосувачки Железо Директно Стрела со Никел Позлатен Цевка и Черепот Стрела Лет

3pcs/set 24g 160m Должина од Нерѓосувачки Железо Директно Стрела со Никел Позлатен Цевка и Черепот Стрела Лет

 
DEN 469.92

Износ
Во продавницата.

Опис Стрела цевка својства : нерѓосувачки Железо, никел позлатен, директно стрела Тежина : 21.5 грама Тежина на целата стрела : 24 грама Пикадо Тело должина : (вклучувајќи и тл должина) 77mm Тело со дијаметар : 9.0 mm Пикадо вкупна должина : 160mm Должина на стрела окно : (без нишка должина) 51mm


За производот

Возраст:
>8 Години
Бренд Име:
МАК
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
TY0072
Тип:
Пикадо

Слични предлози