• Одличната цена
  • Ново
Нови CUESOUL 3pcs Професионални Челик Совет Пикадо 27g 16cm Со Челик Совет Пикадо Игла Sliver МИЛЕНИЧЕ Пикадо Лет

Нови CUESOUL 3pcs Професионални Челик Совет Пикадо 27g 16cm Со Челик Совет Пикадо Игла Sliver МИЛЕНИЧЕ Пикадо Лет

 
DEN 1104.00
DEN 938.00

Износ
Во продавницата.


Спецификации
Вкупната тежина : 27g (вклучувајќи барел, вратило, лет)
Вкупна должина : 16cm
3pcs/set
Стрела совет : Челик, 27mm
Стрела тело : Cupreous позлата chromic, 57mm, со дијаметар од 9mm
Стрела окно : Легури Алу, 40mm
Стрела лет : МИЛЕНИЧИЊА
Пакување, вклучувајќи :
3 Парчиња месинг барели
6 Парчиња летови
6 Парчиња шахти
1 Парче Cuesoul дизајн случај


За производот

Возраст:
>8 Години
Бренд Име:
CUESOUL
Број На Модел На:
RDHOL-F1304
Тип:
Пикадо
is_customized:
Yes
Тежина:
27g
Должина:
16cm
стрела совет:
челични игли

Слични предлози