• Одличната цена
  • Ново
CUESOUL Бесплатен Превозот 90% Волфрам 22g/24g/26g Челик Совет Волфрам Пикадо со Тенок Случај

CUESOUL Бесплатен Превозот 90% Волфрам 22g/24g/26g Челик Совет Волфрам Пикадо со Тенок Случај

 
DEN 1775.52

Износ
Во продавницата.

CUESOUL Волфрам Челик Совет Пикадо - Прецизни Буриња 90% Волфрам 22g/24g/26g достапни 22g 22 Грама Челик Совет Волфрам Пикадо со Тенок Случај 90% Волфрам
3 * Челик Совет Волфрам Буриња 90% Волфрам
6 * 2ba Големина Шахти (3 Спин Шахти и 3 Алуминиум Шахти)
6 * Стрела Летови (3 Змејот Летови и 3 Стандард Летови)
1 * Тенок Случај 24g 90% Волфрам, 24 Грама,Центар Пондерирана за Полесно Контролирање Дијаметар : 7.15 mm ( Макс.) Должина : 50.1 мм 9 Рачно Насликани Прстени Жлеб за Барел,Нудат Еднаква Контрола И за Предната и Задната Елоксирани Алуминиумски,Кратко(40mm/1.58" вклучуваат конец) врвот спин вратило кој им овозможува на летот, да се движат надвор од патот за помалку девијации 6 Елоксирани Алуминиумски Шахти, 3 Змејот Форма Летови, 3 Стандард Летови Доаѓаат со 1 Тенок Стрела Случај 26g 90% Волфрам,9 Рачно Насликани Прстени Жлеб за Барел,Нудат Еднаква Контрола И за Предната и Задната Елоксирани Алуминиумски,Краток(40mm/1.58" вклучуваат конец) врвот спин вратило кој им овозможува на летот, да се движат надвор од патот за помалку девијации 26 Грама , Центар Пондерирана за Полесно Контролирање Дијаметар : 7.15 mm( Макс.) Должина : 50.1 mm 6 Елоксирани Алуминиумски Шахти, 3 Змејот Форма Летови, 3 Стандард Летови, Дојде со 1 Тенок Стрела Случај


За производот

Возраст:
>8 Години
Бренд Име:
CUESOUL
Тип:
Пикадо
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
CSTSTD011

Слични предлози