• Одличната цена
  • Ново
12 x Јаглерод Стрелките на 'Рбетот 500 Со Заменливи Arrowhead 32' Должина Стрелаштво за Соединение Извивам Лак подарок

12 x Јаглерод Стрелките на 'Рбетот 500 Со Заменливи Arrowhead 32' Должина Стрелаштво за Соединение Извивам Лак подарок

 
DEN 1785.12

Износ
Во продавницата.

12pcs 'Рбет 500 Јаглерод Стрелка Со Заменливи Arrowhead 32' Должина Стрелаштво за Соединение/Извивам Лак Лов+подарок
Вратило должина : appox. 32inches/83cm Надворешниот дијаметар : 7.8 mm Материјал : Јаглерод Карактеристики : алуминиум седиште кабриолет со различни инчен тема стрелка Погоден Соединение лак 40pounds-60pounds Тежина : 33g секоја Кол : 12 PCS
ве молиме имајте во предвид : Ова Не Е Играчка. Не се Пука во Луѓе!
на лов arrowhead и целна состојба е подарок ,само една (боја брод од страна на случаен избор) Овде е линкот на arrowhead за овој стрелка : 300 'рбет јаглерод стрелка : https : //www.aliexpress.com/item/6pcs-32-32-Inch-Spine-400-Carbon-Arrow-For-Compound-Recurve-Bow-Hunting-And-Archery-Shooting/32802134606.html 400' рбет јаглерод стрелка : https : //www.aliexpress.com/item/6pcs-32-32-Inch-Spine-400-Carbon-Arrow-For-Compound-Recurve-Bow-Hunting-And-Archery-Shooting/32802134606.html 500 'рбет јаглерод стрелка : https : //www.aliexpress.com/item/12pcs-Spine-500-Carbon-Arrow-With-Replaceable-Arrowhead-32-Length-Archery-for-Compound-Recurve-Bow-Hunting/32831503021.html 600' рбет јаглерод стрелка : 700 ' рбет јаглерод стрелка : https : //www.aliexpress.com/item/12pcs-lot-32-Spine-600-700-With-Black-Feather-Carbon-Arrow-For-Recurve-Bow-Arrow-Or/32831511027.html лов на глави : https : //www.aliexpress.com/store/product/3 PCS-6pcs-Sharp-Carbon-Steel-Rotary-Arrow-Heads-Broadheads-Tips-Arrow-Points-Archery-Arrowheads-for-compound/1262616_32800061437.html?spm=2114.12010608.0.0.2995e5c02f7s8l https : //www.aliexpress.com/store/product/New-Arcehry-Hunting-Broadheads-Bone-Hunting-Arrowhead-Steel-Arrow-Head-Release-Compound-Bow-Crossbow-Broadheads/1262616_32778113558.html?spm=2114.12010612.0.0.5bdadf47 FXX9nh
На Клиент Прашања & Одговорите :
Answer : ___________________________ Note :
1. 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инчен
2. Боја : Не може да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор settings.
3. Големина : Со разликата во мерниот метод, ве молиме љубезно им овозможи на 1-3cm во големина отстапување.
Превозот
Нарачки
Бидејќи тоа може да ви помогне да заштедите на трошоците. Ако ви треба вистински tacking број, треба да се избере "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail"
1.Вашиот пакет ќе биде предаден вашата нарачка адреса, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
2.Предмети со бесплатно следење на број се испраќаат од страна на Хонгконг Воздухопловната или Сингапур Воздухопловната. Нормално во поштата треба 3-5 дена за да го надградите статусот на следење на сајтот.
3.Ако ви треба пакет итно, ве молиме да се одржи редот и контактирајте со нас да плати дополнителни превозот цена.
4.Ние ќе се обидеме да ви помогне да се избегне данок, но ние не сме одговорни за било каков данок.
5. Ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво наместо отворен спор. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.


За производот

Бренд Име:
senwick
Тип:
лак и стрела
Возраст:
>8 Години
Број На Модел На:
A
is_customized:
Yes
Должина:
32 inches
Пердув:
стрелка може да се промени,се меша јаглерод
Пакет:
12 компјутери arrow + 1 arrowhead + целна лист
Место на Потекло:
Кина Копното
Примена:
Лов, Снимање, Спорт Пракса

Слични предлози