• Одличната цена
  • Ново
Бесплатен Превозот Професионални Бакар Стрела Барел за Најлон/Челик пикадо совет; Стрела Додатоци; 4 парчиња; 16g 2BA Нишка

Бесплатен Превозот Професионални Бакар Стрела Барел за Најлон/Челик пикадо совет; Стрела Додатоци; 4 парчиња; 16g 2BA Нишка

 
DEN 71.52

Износ
Во продавницата.

Драг Пријател : ви Благодариме за вашето доаѓање во мојата продавница. Тоа е многу добра пикадо производ за вас. Тоа е корисно и ниска цена. Мислам дека ќе ви се допадне. Ние бидете сигурни дека за квалитет. Искрен е на прво место! Квалитетот на прво место ! Клиентот првиот ! Одлична услуга ! Брза испорака ! Микс цел на располагање ! Капка превозот на располагање ! Добредојдовте на Мало и Големо!


За производот

Број На Модел На:
d013
Тип:
Пикадо
Возраст:
>3 Години
Бренд Име:
KAMINDART

Слични предлози