• Одличната цена
  • Ново
6/12/24 компјутери Алуминиум Стрелка Должина Од 30 Инчи 2 Црна 1 Бел Пердув ' Рбет 500 за Соединение/Извивам Лак Стрелаштво Лов на птици Снимање

6/12/24 компјутери Алуминиум Стрелка Должина Од 30 Инчи 2 Црна 1 Бел Пердув ' Рбет 500 за Соединение/Извивам Лак Стрелаштво Лов на птици Снимање

 
DEN 724.32
DEN 724.00

Износ
Во продавницата.


6/12/24 компјутери Алуминиум Стрелка Должина Од 30 Инчи 2 Црна 1 Бел Пердув ' Рбет 500 за Соединение/Извивам Лак Стрелаштво Лов на птици Снимање
Опис : Должина : 30 инчи Пердув : 2 Црна 1 Бела Надворешниот Дијаметар : 7.6 mm Внатрешен Дијаметар : 6.5 mm Пердув : 3 инчи ' Рбет : 500 Вратило Материјал : Алуминиум Пердув Материјал : Пластични Совет Точка материјали : Челик Килограми : Arrowhead : Покрие главата Тежина : 35 g секоја Стрелка За : Извивам/Соединение се Поклонува на Оваа стрелката е направен од материјали од врвен квалитет. Има добри перформанси, ниска рака шок со добра брзина. pls answer : ___________________________ note : Ова Не Е Играчка. Не се Пука во Луѓе! Пакетот вклучува : 6/12/24 x Алуминиум Стрелката


За производот

боја:
6 компјутери, 12 компјутери, 24 компјутери
Број На Модел На:
TJ0045
Бренд Име:
MUSEN
Возраст:
>8 Години
Тип:
лак и стрела
is_customized:
Yes
Должина:
30 inches/80cm
Пердув:
2 црно бели 1
Вратило Материјал:
Алуминиум
Совет Точка Материјал:
Челик
Пердув Материјал:
Пластични
Надворешниот Дијаметар:
7.6 mm
Внатрешен Дијаметар:
6.5 mm
'Рбетот:
500
Пердув големина:
3 инчи
Фунти:

Слични предлози