• Одличната цена
  • Ново
CUESOUL СЛАВА 85% Волфрам 16g Мека Совет Стрела Сет Со Црвено Мека Совети

CUESOUL СЛАВА 85% Волфрам 16g Мека Совет Стрела Сет Со Црвено Мека Совети

 
DEN 1919.52

Износ
Во продавницата.

Оваа СЛАВА серија волфрам пикадо карактеристики прецизност избалансирани 85% волфрам буриња со карактеристична дизајни за да се зголеми точноста и ефикасноста,на пристапна цена. Функција : 3* 85% Слава Волфрам барел,и рамнотежа во комбинација со повеќе прстени и микро мек зафат,црвена линија обоени . Барел тежина : 16g ,со дијаметар : 6.9 мм(Макс.),должина : 47.1 mm. 3* 2 BA CUESOUL прецизност моделирани мека совети. 6* 2 BA врежани црвено шахти,должина 41mm(завртка не inlcuded). 6* издржлив употреба проѕирен летови. Пакет со подарок екранот кутија.


За производот

Бренд Име:
CUESOUL
Тип:
Пикадо
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
CSGL-N2205
Возраст:
>6 Години
барел тежина:
16g
Дијаметар:
6.9 мм(Макс.)
Должина:
47.1 mm.
Стрела Шахти:
41mm должина (завртка не inlcuded).

Слични предлози