• Одличната цена
  • Ново
4 сет(12 компјутери) Директно Стрела Игли Стрела со Алуминиумска Жолта боја/Бела Пол Kýlové Модел во Костим за Внатрешна Отворено Игра Спорт

4 сет(12 компјутери) Директно Стрела Игли Стрела со Алуминиумска Жолта боја/Бела Пол Kýlové Модел во Костим за Внатрешна Отворено Игра Спорт

 
DEN 1079.52

Износ
Во продавницата.


4 сет(12 компјутери) Директно Стрела Игли Стрела со Алуминиумска Жолта боја/Бела Пол Kýlové Модел во Костим за Внатрешна Отворено Игра Спорт
Опис : Црна Пол Пикадо : целата стрела тежина : 21.3 g Стрела должина : 15.8 CM Стрела барел Тежина : 19.2 g Стрела барел должина : 7.6 CM (вклучувајќи и тл) Стрела Тежина : 1.4 g Стрела Должина : 47 MM (без навој) Бела Пол Пикадо : целата стрела тежина : 22.2 g Стрела должина : 16.2 CM Стрела барел Тежина : 20.1 g Стрела барел должина : 7.9 CM (вклучувајќи и тл) Стрела Тежина : 1.4 g Стрела Должина : 47 MM (без навој) воденички камен : Висина : 2.5 CM Дијаметар : 1 CM Тежина : 9g Кутија тежина : 200g Кутија големина : 14*20*3.5 CM Цела кутија тежина : 484g Пакет вклучуваат : 12pcs x стрела 1 x Кутија Испрати 12 резервни столбови,На воденички камен за слободни.


За производот

Возраст:
>8 Години
Бренд Име:
МАК
Број На Модел На:
Директно стрела-TY0290
Тип:
Пикадо
Модел:
Црна пол пикадо/Бела пол пикадо
Целата стрела тежина:
21.3/22.2 g
Должина на стрела:
15.8/16.2 cm
Стрела барел Тежина:
19.2/g 15.8
Стрела Барел Должина:
(вклучувајќи и тл )
Стрела вратило Тежина:
1.4 g
Должина на стрела:
(без нишка должина)

Слични предлози