• Одличната цена
  • Ново
Црна 50pcs/многу Најлон Стрела Шахти 2BA 48mm Завртка Тема Пластични Пикадо Род Произлегува Пикадо Додатоци

Црна 50pcs/многу Најлон Стрела Шахти 2BA 48mm Завртка Тема Пластични Пикадо Род Произлегува Пикадо Додатоци

 
DEN 157.92
DEN 109.00

Износ
Во продавницата.


Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред редослед) :
1. За Клиенти од Ирска, Австралија, Бразил, Белгија, Полска, Данска, Германија, Франција, Холандија, Канада, Република чешка, сад, Мексико, Норвешка, Португалија ,Шведска, Турција, Шпанија, Израел, Италија, Велика Британија, Чиле, наредби ние ќе ви ја испратиме стоката од Кина Пост воздух пошта (со следење на број). Ви благодариме.
3. За Микс цел, ве молиме да дојде до мојата продавница : http : //www.aliexpress.com/store/1902008, можете да го додадете вашиот љубовен објект во кошничката прво ,и конечно се комбинираат вашата наредба за плаќање. Ви благодариме.
Црна 50pcs/многу Најлон Стрела Шахти 2 BA 48mm Завртка Тема Пластични Пикадо Род Произлегува Пикадо Додатоци
Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. Материјали : Најлон. Стандард 2 BA завртка тема. Должина : 48mm/1.89 инч. Боја : Црна.
Пакет Листата :
Најлон Стрела Шахти
X 50 Компјутери / 1 Број
Имајте на ум : НЕМА Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба.
Политика За Испорака
Ние Брод на Светот.
Ние брод на alipay потврди адреса САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во alipay се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
Објектот ќе биде испратен од страна на Воздух mail во рок од 24-48 бизнис часа по расчисти исплата (со исклучок на викенд & одмор).
Пристигнување време (проценети) :
* Сад/Велика Британија/Австралија/Канада : 14-21 работни дена(18-29 дена).
* Германија/Франција/Шпанија/Источна Европа : 18-25 работни дена(24-35 дена).
* Во други земји : со 25-35 работни дена(35-49 дена).
Превозот времето е само проценето и не се загарантирани. Ако не се добие објект од по 60 дена , ве молиме контактирајте со нас за решавање.
За најголемиот дел купува тежина над 2kg, ние може да понуди ИЗРАЗАТ начин како што е подолу :
EMS обично трае 7-10 работни дена за да се дојде.
DHL, UPS-от, Fed Ex, ТНТ обично трае 5-8 дена да пристигнат.
Начин На Плаќање
Ние прифаќаме Alipay. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете за себе. Ако сакате други услови за плаќање, ве молиме ги споделите со нас пред да се одржи редот.
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 работни дена по поставување на својата цел, или цел ќе биде неважечка или е откажана од страна на системот.
Ако сте ја купиле повеќе објекти од мене, може да ми испратите една плата за сите предмети, наместо да плаќаат за нив поединечно. Кога ќе кликнете на Плати Сега копчето, системот автоматски ќе се утврди дали постојат и други објекти што сте ги купиле од нас и ќе ги комбинирате за вашиот преглед.
Политика На Враќање
Сите продажбата се смета за конечна.
Ако стока сте примиле е неисправен или оштетени во долго транзит, ве молиме контактирајте со нас слободно. Ние ќе ви даде задоволувачки решение ПОБРЗО.
Ако друга причина, сакате да го бродот назад кон нас, ќе биде одговорен за враќање превозот надомест и ние ќе ја испрати на замена по добивањето на врати објектот.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации приемот на вашата расчисти целосна исплата. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не биде брзо да се остави НИСКА НСД (ПОМАЛКУ од ПЕТ ЅВЕЗДИ) или Неутрален/Негативна Повратна информација. Само да не контактирате за решавање во секое време. Ние ќе се обидеме најдобро да се обезбеди најдобро решение ПОБРЗО. Ве молиме бидете сигурни со нас.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови.
Контактирајте Со Нас
E-mail/Aliexpress порака е приоритет на нашата служба за корисници.
Ако не се добие одговор во рок од 1-2 дена, ве молиме проверете ја вашата Моите Пораки во случај вашиот email провајдер има премногу-агресивен спам филтер за блокирање Aliexpress е-пораки.


За производот

Бренд Име:
SURIEEN
Тип:
Пикадо Шахти
Возраст:
>8 Години
Број На Модел На:
Стрела Додатоци.
is_customized:
Yes
Материјал:
најлон.
Тип:
Стандард 2BA завртка тема.
Должина:
48mm/1.89inch.
боја:
Црна.
најлон стрела шахти:
50 компјутери за 1 многу.

Слични предлози