• Одличната цена
  • Ново
Црна Стрелаштво Лак Стојат Boogschieten Кампување Метал Стрели Полица Алуминиум Легура Пукање Со Висок Квалитет Трајни

Црна Стрелаштво Лак Стојат Boogschieten Кампување Метал Стрели Полица Алуминиум Легура Пукање Со Висок Квалитет Трајни

 
DEN 970.56
DEN 815.00

Износ
Во продавницата.


Црна Стрелаштво Лак Стојат Boogschieten Кампување Метал Стрели Полица Алуминиум Легура Пукање Со Висок Квалитет Трајни
Опис на производот :
Име : Метал лак стојат
Тежина 150g, Aluminm алуминиумски материјал, врши добро и пакет многу добро.
Количина : 1 buc
Боја : Сина /Црна боја ( како на сликата покажува)
Употреба : Овој производ се користи за да се поддржи и да се прикаже лакови и стрели.
Ве молиме имајте во предвид :
Тоа не е играчка, бидете внимателни кога го користите, и да ја задржат далеку од Децата.
Повеќе слики :
Пакет :
Превозот термин :
1) Од Хонг Конг пост, Epacket, Кина Пост Воздух парцела, ЕМС. Fedex, ИТН
2) ве Молиме, напишете ја вашата полно име и детали адреса,Поштенски Код, Телефон, Мобилен да се осигура дека вие може да ја добиете вашата парцела успешно.
3) ќе организира испорака за вас во текот на 2 работни дена откако ќе го поставите цел.
Откако пратката испрати, ние ќе ја додадете на следење на број, Можете да го најдете вашиот парцела ситуација во секое време.
4) За Некои далечна Земја, превозот време ќе подолго, ве молиме да бидете трпеливи со тоа.
5) За Бразил Обичаи, ние знаеме сите, тоа е многу строга, Па се надевам Бразил пријатели може да се разбере ако вашиот парцела задоцнување.
Политика за наплата :
Answer : ___________________________ Note :
Ние обезбеди гаранција за нашите производи
Ние одбиваме да се врати без каква било комуникација.
Чекор 1) ве Молиме да не известите кога производот не работи добро.
Чекор 2) ве Молиме да обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот.
Чекор 3) ве Молиме да се врати предметите со својот оригинален материјал за пакување.
Плаќање :
Alipay, Paypal, Western Union, T/T Mastcard, Кредитна Картичка
Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас.
Повратни информации и нашите услуги :
1 Ние ќе организира испорака за вас, наскоро откако ќе го поставите цел.
2 И по што ќе го додадете на следење на број , а потоа можете да го проверите вашиот парцела ситуација во секое време.
Откако ќе ја добиете вашата парцела, ве молиме отворете го тоа внимателно.
3 ве Молиме donot даде на мали Деца, знаеш broadheads е остар, тоа ќе му наштети на Децата.
Ако ви се допаѓа,ве молиме да ни даде 5 ѕвезда повратни информации . Тоа е многу важно за нас.
Ако donot се допаѓа, или има било каков проблем во врска со вашиот парцела,, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Доверба во нас ,ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.
Се надеваме дека соработуваат со чисто лице и ние ќе ви благодариме и цреша шанса да ви послужи.
Ние сме професионална снабдувач на стрелаштво производи, ве молиме контактирајте со нас слободно ако ви треба било стрелаштво предмети.
Добредојдовте да ја посетите нашата продавница !


За производот

Возраст:
>8 Години
Бренд Име:
Sharrow
Тип:
лак и стрела
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
лак стојат
Лак стојат тип :
Метал лак стојат
боја:
Црна
Материјал:
aluminm легура
Лак апликација :
Извивам лак, соединение лак
Количина:
1 buc
Вкупната висина:
41.5 CM
Тежина:
203 g

Слични предлози