• Одличната цена
  • Ново
6/12/24 компјутери Fiberglass Стрелките на ' Рбетот 1200 Должина Од 30 Инчи Пречник од 6mm 2 Црна 1 Бел Пердув за Извивам Лак Стрелаштво Лов

6/12/24 компјутери Fiberglass Стрелките на ' Рбетот 1200 Должина Од 30 Инчи Пречник од 6mm 2 Црна 1 Бел Пердув за Извивам Лак Стрелаштво Лов

 
DEN 465.12
DEN 465.00

Износ
Во продавницата.


6/12/24 компјутери Fiberglass Стрелките на ' Рбетот 1200 Должина Од 30 Инчи Пречник од 6mm 2 Црна 1 Бел Пердув за Извивам Лак Стрелаштво Лов
Опис : Должина : 30 Инчи Материјал : Fiberglass вратило Пердув Материјал : Пластични Совет Точка материјали : Челик Надворешниот Дијаметар : 6.0 mm Внатрешен дијаметар : 4.0 mm ' Рбет : 1200 Пердуви : 2 Црна 1 Бела Фунта : Тежина : Околу 29 g секој го Овој стрелка е направен од материјали од врвен квалитет. Има добри перформанси, ниска рака шок со добра брзина. pls answer : ___________________________ note : Ова Не Е Играчка. Не се Пука во Луѓе! Пакетот вклучува : 6/12/24 x Fiberglass Стрелката


За производот

боја:
6 компјутери, 12 компјутери, 24 компјутери
Возраст:
>8 Години
Бренд Име:
MUSEN
Тип:
лак и стрела
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
TJ0039
Примена:
Лов, Снимање, Спорт Пракса
Должина:
30 инчи/80см
Пердув:
2 црно бели 1
Надворешниот Дијаметар:
6.0 mm
Внатрешен Дијаметар:
4.0 mm
Вратило Материјал:
Fiberglass
Точка Материјал:
Челик
Пердув Материјал:
Пластични
Фунти:
< 30
Тежина:
29 g each Arrow

Слични предлози