• Одличната цена
  • Ново
Персоналните Сопствени Digimon Pillowcase 45x35cm(Една Страна) Rectang Патент за Печатење со Висок Квалитет Pillowcase Маска

Персоналните Сопствени Digimon Pillowcase 45x35cm(Една Страна) Rectang Патент за Печатење со Висок Квалитет Pillowcase Маска

 
DEN 240.00
DEN 199.00

Износ
Во продавницата.


Персоналните Сопствени Digimon Pillowcase 45x35cm(Една Страна) Rectang Патент за Печатење со Висок Квалитет Pillowcase Маска
Детали за производот Материјал : 50% памук, 50% полиестер. Боја : Како на сликата покаже Функција : Еко-Пријателски,Не-Токсични е прилагодено : Yes (да) Одделение : Одделение Тип : Декоративни Pillowcases Дел : вратот,грбот Употреба : се декоративни,постелнина,патување Со основни или не : само маска Шаблон тип : print Применливи Луѓе : Општ Опис на Производот Перница Внатрешна Не се вклучуваат. 1.Тоа е zippered перница случај, со zippered отворање на страна. Со пре-shrunk ткаенина, ова pillowcase се перат на 60 целзиусови степени. 2.Поради прирачник за шиење причина, навлаки можеби се 1-2 см грешка,тоа не влијае на користењето. 3.Компјутерски екран производ слики и вистинските производи имаат малку боја различни, ве молиме во вид преовладуваат 4.Обичај услугата е достапна преку испраќање ни HD слика која сакате да ја печатите.
Пратката 1. Трговијата е прекуграничната , па тоа ќе биде потребно долго време за испорака, типичен време на пристигнувања од е меѓу 20-59 дена(различни област време на испорака е различен). Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express надомест или не го купат. Ако ви треба побрзо превозот услуга, како DHL, или ЕМС, ве молиме контактирајте со нас. 2.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е најевтиниот превоз, ќе биде не логистика информации по напуштањето на Кина, се надевам дека ќе можат да го разберат.Ако не сте примиле пакетот рок од 60 дена, ве молиме ги споделите со нас, дека ние ќе ја за вас или наплата. 3. Ние само брод ставка на вашиот Али селектирани адреса стандардно. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме промени во Али примање адреса ПРЕД да плаќаат. 4.Ве молиме пополнете примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку вие веројатно нема да ја прими пратката во последните. 5. Ние не се Одговорни за вашата Царина. Повратни информации Ако имате примено со цел, ве молиме Потврдува дека стоката непроменети .Ако не сте задоволни со производот, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди. Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа, Ние би сакале да постојано подобрување на нашите производи и услуги; ако не сте задоволни со објектот или се изгуби на патот, и сакам да се остави лош повратни информации или отворен спор, ве молиме контактирајте со нас во времето. Негативни повратни информации не може да го реши проблемот, треба да му кажете ни проблеми, Па ние може да го поправам и да бидете среќни. Топла пребарување : Перница случај, перница, pillowcase, перница маска, мадона, декоративни перница случај, pillowcases, памук / полиестер, pillowcase, 3d pillowcase, литвански pillowcase, автомобил pillowcase, карактер, навлаки за дома декор, аниме перница случај, навлаки, pillowcases декоративни перници


За производот

Големина:
45x35 cm One Side
Употреба:
Болница,Хотел,Дома
Материјал:
Полиестер / Памук
тема count:
300TC
Шема:
Обична Обоена
Непристојни Слика:
No
одделение:
одделение А
Број На Модел На:
правоаголник
Техника:
Ткаени
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
Шаблон Тип:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Стил:
Жакард
Бренд Име:
shunqian
Тип:
Декоративни Pillowcases
Сексуално Сугестивна:
No
Ткаенина Count:
30
Материјал:
50% памук, 50% полиестер
боја:
Како се покаже слика
Обликот:
правоаголник
Со основни или не:
Само маска
Големина:
45x35cm
Употреба:
Декоративни
Дел:
вратот,грбот
Печати:
Еден страна
Применливи Луѓе:
Универзална
Слика:
Digimon

Слични предлози