• Одличната цена
  • Ново
Прекрасна Забележан Куче Перница Покрива Пет Уметност Almofadas Став Троседот Отворено Писмо Памук, Лен Вратоврска Settee Денот на Таткото Funda Cojin

Прекрасна Забележан Куче Перница Покрива Пет Уметност Almofadas Став Троседот Отворено Писмо Памук, Лен Вратоврска Settee Денот на Таткото Funda Cojin

 
DEN 239.52
DEN 172.00

Износ
Во продавницата.

Прекрасна Забележан Куче Перница Покрива Пет Уметност Almofadas Став Троседот Отворено Писмо Памук, Лен Вратоврска Settee Денот на Таткото Funda Cojin Ставка Опис :
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Памук, Лен и Полиестер
Големина : прибл. 19.70x11.80 ВО (50cmx30 CM) (ве молиме овозможи 1-2cm отстапување)
Затворање : Скриен Патент
Пакет содржи : 1 парче на перница капак (перница внатрешна не е вклучена)
Напомена :
1. Тоа е само една страна се печатат, боја на задната страна е беж, не чиста бела.
2. Тоа е дигитален печатени, Некои перница корица има малку боја отстапување со слика, можете да побарате за некоја фотографија цел.
3. Ве молиме проверете ги реден број внимателно пред цел.
Напомена : Тоа е само перница покрие ,не постои јадро внатре .
Ако ви се потребни две страни печатени ,САМО додадете $1.00. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ние ќе бидеме благодарни ако можете да ни обезбедите позитивен фидбек. Ако имате било какви прашања, Не отвори discute,ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ви благодариме!
Ние сме една фабрика. Ние секогаш се придржуваат до најдобрите производи и услуги за вас и вашите пријатели. Каде што ќе купат производите на компанијата имаат проблеми со квалитетот, ве молиме да се земе слики на нас по приемот во рок од седум дена, ќе се ре-испратете бесплатен вашиот омилен производ, кој е нашата заложба.
ЗАБЕЛЕШКА : Добредојдовте На Големо И Прилагодување 3 D Печатење Перница Капак. Ве Молиме Да Користите Шопинг Кошничка За Да Додадете Стоки, Поголема Цел, Поголем Попуст!!!!!
1. Во светот превозот. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас како е можно поскоро. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :


За производот

Големина:
45x45cm
боја:
915801, 915802, 915803, 915804, 915805, 915806, 915807, 915808, 915809, 915810, 915811, 915812, 915813
Бренд Име:
Шарени Булдог
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Број На Модел На:
9158
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Техника:
Рачно изработени
Шаблон Тип:
Денот на таткото
Материјал:
Полиестер лен
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Големина:
17.7*17.7 inch
ОТВОРЕТЕ:
невидливи патент
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
Модел 1:
За Дете Што Се Склопува,Гроздобер Радио,Гроздобер Камера,Тато,Тато
Шема 2:
Јас Те Сакам,Срце Облик,Куче Печати,Сакам DogPapa,Дада

Слични предлози