• Одличната цена
  • Ново
Стилски Драсканици Црни Букви & Броеви Перница Покрива Чакра Fundas Столче 18 Инчен Лен Градина Декорација Fundas Де Cojine

Стилски Драсканици Црни Букви & Броеви Перница Покрива Чакра Fundas Столче 18 Инчен Лен Градина Декорација Fundas Де Cojine

 
DEN 186.72
DEN 159.00

Износ
Во продавницата.


Стилски Драсканици Црни Букви & Броеви Перница Покрива Чакра Fundas Столче 18 Инчен Лен Градина Декорација Fundas Де Cojine
·Точка Име : Цветен булдог Перница маска
·Материјал : Лен/Памук
·Големина : 17.7x17.7inch (43cmx43cm)
·Облик : Плоштад
·Затворање : Скриен патент
·Пакет се вклучуваат : 1 парче на перница поклопец (перница внатрешна не е вклучена)
·Боја : Дизајн е само на едната страна, боја на задната страна е беж, не чиста бела.
·Големина : Прирачник за мерење ве Молиме овозможи 1-3cm разлики, ви благодариме за вашето разбирање .
Забелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Добредојдовте на dropship,изменуваат,трговија на големо,ОЕМ
Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или транзит, контактирајте со нас ве молам.
Испорака :
1. Во светот превозот. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас како е можно поскоро. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
(1)П : Што е стандардна големина?
A : Сите перница опфаќа се рачно изработени, не може да не биде толку голема грешка, ве молиме за разбирање.
(2)П : Слики и Перница ќе има разлика?
A : Дел може да постојат некои разлики во бојата и слики, слики биле однесени во друга светлина, па ќе има некои грешки
(3)П : Како можам да знам дали објектите ќе бидат испратени до мојата адреса?
А Ние брод на светот ! Ако не сте сигурни дека вашето место, може да биде deliveried или не, pls се чувствуваат слободни да истрага нас пред да се одржи редот.
(4)П : Дали треба да го напушти мојот телефон број на испорака?
A : Да, треба да ни кажете го вашиот телефонски број, така што тоа ќе биде полесно и за курир за да ве контактираме кога пратката пристигнува на вашата локална место. Превозот компанија може да ти се јавам ако тие не можат да се најдат на вашата адреса.
(5)П : Дали треба да се плати данок или увозни давачки за мојата цел?
О : Ако си за купување 1-5 предмети, нормално, вие не треба да плаќаат никакви увозни давачки или даноци. И ние ќе го прогласи 10 ДОЛАРИ за вашата нарачка. Па има многу малку шанса за да плаќање на увозни давачки или даноци. Ако сте нарачување во поголема количина, тоа зависи од увоз политика на својата земја. Можете да се јавите во вашата локална поштата и истрага со нив.
(6)П : Како можам да се остави позитивен фидбек, ако јас сум среќен со вашиот објект?
А : Што треба да се логирате во вашиот Aliexpress сметка, се најде цел, потврди испорака, и потоа оставете ги вашите позитивни повратни информации. Ние ја цениме вашата поддршка.
(7)П : Што ако јас не сум среќен со производи добив?
A : Можете да контактирате со нас со вашите проблеми. И ние ќе направиме се што можеме за да помогне во решавањето на проблеми.
Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да разговара со нас. Ние ќе го замени вашиот производ доколку постои каква било квалитетот проблем, или рефундирање на дека, во зависност од проблемот кој го имате. Ние сме секогаш со пријатна услуга.
(8)П : Како да повратни информации наидовме на проблем
A : Можете да ни испратите порака од Aliexpress, или пратете ни е-мејл.
Надевам дека ќе уживате во шопинг!
Повратни информации :
Ве молиме да оставите позитивен 4 или 5 ѕвезди,па знаеме кои сте ги добиле на својата цел и да сте среќни со објектот.


За производот

Големина:
45x45cm
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
Шарени Булдог
Стил:
Обична
Број На Модел На:
M9162
Материјал:
Лен / Памук
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Печати
Техника:
Рачно изработени
Употреба:
Седиште,Декоративни,Автомобил,Чаир
Материјал:
Полиестер лен
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Големина:
17.7 inch
ОТВОРЕТЕ:
невидливи патент
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
ткаенина боја:
Беж
Патен 2:
a-zA-Z,игра на childern,Играчки, Подароци

Слични предлози