• Одличната цена
  • Ново
10 компјутери Goose Пердуви 15-20cm 6-8 Инчен Додаток plume

10 компјутери Goose Пердуви 15-20cm 6-8 Инчен Додаток plume

 
DEN 95.52
DEN 78.00

Износ
Во продавницата.

10 компјутери/многу Goose Пердуви 15-20cm 6-8 Инчи долго Додаток plume
Се користи за свадба забава, роденден, компанијата партија, ноќта на Вештерките ( фестивал секоја година, на 30-31 октомври), декември. 25 (Божиќ ден), се направи до топката, пријатели , принудувајќи активности, самостојно време MV, барови, дискотеки и сл. погоден за костимот партија, на одмор партија, сценски настапи.
Ако ви треба други бои, ве молиме во мојата продавница да купи или преку стои внатре писмо контактирајте Ме!!!!!!!
Боја информации :
1. Тоа е тешко за нас да се обезбеди најдобри перформанси стил и боја на производот преку нашите фотографии и описи.
2. Како на купувачот тоа е вашиот одговорност е да се прочита и разбере боја опис на бојата што ги купите предмети. Ако не сте сигурни, ве молиме e-mail за да се разјаснат.
3. Бојата на самиот производ може да биде малку различни слики прикажани на веб страницата од страна на многу фактори, како што се вашиот осветленост на дисплејот и светлината.
4. Ве молиме одберете го вашиот производ внимателно, се поставуваат сите прашања пред наддавање. Ние сакаме прашање, затоа прашајте!
- ние само го прифати зачувам (Т/T, western union и други глобални брзина продаде помине плаќање прифатени)
Ве молиме оставете ги на точни и јасни адреса, тоа ќе го намали транспорт на многу проблеми.
Да се заштити плаќање
на парите е безбедно, бидејќи ќе даде вашите пари да alibaba глобалната брзо се продава преку веб-страница, бидејќи само откако ќе се добие проект, alibaba глобалната брзо се продава тонг веб страна ќе бидат испратени кон нас. Така вашата исплата е 100% сигурен!
превозот
- сите на нашите предмети се преку Кина пост воздух mail бесплатен превозот, кој е зошто тоа е генијално цена, тоа обично трае 15-25 дена, но поради некоја причина, пратката ќе биде одложен. Ако ви треба предмети, можете да изберете EMS, DHL, Fed Ex или UPS. Повеќе брзо и безбедно, треба седум до десет дена, ве молиме контактирајте со нас да плаќаат екстра транспортни трошоци.
- ако не можете да добиете пост по 25 дена од денот, ние испратени до вас, ве молиме контактирајте не директно. Ние ќе одат со вас да го реши проблемот.
ве молиме забелешка : сите линкови означени ЕМС бесплатен превозот, ако сте од Бразил, ние ќе брод од страна на Бразилскиот поштенски услуги EMS, но бидејќи на Бразил, во Бразил
Најбрзо и најбезбедно начин на транспорт. ве молиме
Пред да се обрне внимание на оваа цел.
повратни информации
1) вашата повратна информација е многу важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу! !
2) што секогаш ви понуди најниска цена најдобар производ и услуга.
3) ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се потрудиме да се реши овој проблем, те направи среќен шопинг расположение. Ви благодариме.


За производот

Материјал:
Goose Пердув
Број На Модел На:
15-20cm 6-8 инчен
Бренд Име:
lanshui
Шема:
Обоена
Материјал:
goose пердуви
Состојба:
Бренд нови некористени

Слични предлози