• Одличната цена
  • Ново
304 Нерѓосувачки Челик Машки Чистота Појас,Краток Петел Кафез Машки Чистота Уред Со Стелт Заклучување,Пенисот Прстен во BDSM Секс Играчки За Мажи

304 Нерѓосувачки Челик Машки Чистота Појас,Краток Петел Кафез Машки Чистота Уред Со Стелт Заклучување,Пенисот Прстен во BDSM Секс Играчки За Мажи

 
DEN 479.52
DEN 417.00

Износ
Во продавницата.


Материјал : Врвен Квалитет На 304 Нерѓосувачки Челик, Никогаш Не Rusty
Целиот сет вклучува :
1. Еден кафез.
2. Еден прстен.
3. Еден месинг катанец со две копчиња.
Големина на :
Кафез големина : детал во слика
Прстен големина : 3 size да се избере(40mm/ 45mm/50mm), можете да изберете само еден прстен од овие големини.
Еден кафез доаѓа со само еден прстен.
Ве молиме да се разбере нашите мерења грешки за 1-5мм или 1-5g


За производот

боја:
40mm, 45mm, 50mm
Тип На Објект:
Пенисот Прстени
Бренд Име:
SYSGOGO
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
CD082-1
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
3 ring size for choose

Слични предлози