• Одличната цена
  • Ново
Нордиските Индустриски правец на гроздобер spider Лустерот облека продавница трпезариска соба дневна соба и спалната соба креативна личност Лустерот

Нордиските Индустриски правец на гроздобер spider Лустерот облека продавница трпезариска соба дневна соба и спалната соба креативна личност Лустерот

 
DEN 6144.00

Износ
Во продавницата.

Фотографиите се вистински шут, ви посакувам среќен шопинг!
Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие се купувачот одговорност. Pls проверете кај вашиот сопствен канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги купите. Ние би можеле да се пријават на пониска вредност да ви помогне да се избегнат некои даноци по вашето барање. Прием на проблем Прво, ве молиме имајте на ум дека пакувањето е здрав, доколку постои каква било штета предизвикана со грубо express, ве молиме барањето да превозот компанија, и во рок од 24 часа тврдењето број на нас, тогаш ние може да се справи и да се провери за вас, било какви проблеми може да се спаси, но не спор, ви благодариме! Ние се трудиме да ги одржуваме нашите клиенти задоволни. Но, постојат нешта што не може да се контролира, како поштарот ставање вашиот пакет на дожд. Pls НЕ се отвори расправа, или напишете лошо или неутрален преглед директно, без било да се јавите. Имате нашите зборови тука : Сите проблеми може да бидат решени од страна на добра комуникација, се надеваме дека сите наши клиентот може да задоволни со нашите производи и услуги. Ако имате било какви проблеми околу нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе ви даде совршено решение.


За производот

Боја На Каросеријата:
Шест главата, Осум главата, Десет главата, Дванаесет глави, Четиринаесет глави
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Осветлување Област:
10-15square метри
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Место:
Хотел, Сала,Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
Материјал:
Метал
База Тип:
E27
Бренд Име:
Orcinus orca
Број На Модел На:
FDYD4
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Број на извори на светлина:
15~20
Инсталација Тип:
кабелот pendant
сертификација:
CCC,FCC,CE
Гаранција:
2 година
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC
Абажур Боја:
Црна
Тело Материјал:
Железо
Примена:
Foyer

Слични предлози