• Одличната цена
  • Ново
Модерната Акрилик Pendant Светла Алуминиум Нордиските Висат Светилки Јадење Дневна Соба Бар Droplight Тела Dimmable Суспензија Luminaire

Модерната Акрилик Pendant Светла Алуминиум Нордиските Висат Светилки Јадење Дневна Соба Бар Droplight Тела Dimmable Суспензија Luminaire

 
DEN 10176.00
DEN 8243.00

Износ
Во продавницата.

Следните предмети повеќе од 2550% попуст, кликнете на повеќе изненадувања :
Модерната Акрилик Уметност Pendant Светлина Алуминиум Нордиските Висат Светилка Јадење Дневна Соба Кафе Бар Droplight Тела Dimmable Суспензија Luminaire Ставка опис : Модерна Pendant Светла Димензии : Дијаметар 55cm
Материјал : Алуминиумски + акрилик
Напон : AC85 V-240 V
Апликацијата места : Седи соба/Спалната соба/Хотел/Рекреација област/Club/Бар/Кафе соба
Оваа светилка има таванот светилка тип како следново :
Бесплатни подароци за да испратите нон-стоп, секој ден во првите 15 успешни нареди и платени во текот 39.00 ДОЛАРИ гостите можат да уживаат во следните Мобилни Поддршка Заградата за слободни. Ве молиме да ни остават што сакав боја инаку ние испрати случајно, благодарение.
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да ги купите, ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. 2. Со цел да се осигурате дека сте ја платиле бесплатно или помалку данок за увоз на стоки, ние ќе изјави "ПОДАРОК" со помала вредност. И овој пониска цена не се одрази на вкупната цена ќе се плаќа или треба да се плати. 3. Секој увоз наплатат се на купувачот одговорност. 4. Ако ви се исполнат некои проблеми во испорака, можете да се консултирате со нас и решени во легитимни. 1. Сите предмети се гаранција 1 година или повеќе, може да се купи во доверба. 2. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14days за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. 3. Човекот-направени дефекти не се гарантира, како што се скршени, што се нула. 1. Нашата цел е да бидете сигурни дека ќе имаат пријатен шопинг со нас. Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди НСД за нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. И тоа е многу важно за нас. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
2. Ве молиме ни e-mail или контакт со нас пред да замине 1 или 2 рејтинг или негативна, неутрална реакција, или отворање на спорот. Ние разбираме вашата загриженост и фрустрации можеби ќе треба, ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите. Ве молиме да ни даде шанса да се решат проблемите. Ние ви благодариме за вашите напори да се направи оваа продажба и купување среќен.
3. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас преку aliexpress Trademanager или ни остави порака или e-mail. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат и да ви одговори во 24hours во најголем број на случаи.


За производот

Wattage:
White, Warm white, Dimming
Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
ЕМК,ССА,ГШ,RoHS,PSE,CQC,УЛ,VDE,LVD,CCC,FCC,CE
Материјал:
acryl
Заврши:
Бранеа Никел
База Тип:
Оптоварување
Осветлување Област:
10-15square метри
Број на извори на светлина:
1
Место:
Хотел, Сала,Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
Техника:
обложено
Абажур Боја:
Бела
Бренд Име:
RFHLX
Напон:
90-260V
Е dimmable:
Yes
Број На Модел На:
LED Лустери
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Прекинувач:
Далечински Управувач,Knob префрлате
Гаранција:
5 години
Стил:
Арт Деко
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Примена:
Инсталирајте:
Примена:
Кревет Во Соба
Тело Материјал:
Алуминиумски, ПВЦ

Слични предлози