• Одличната цена
  • Ново
Модерната LED Едноставна Pendant Светла Алуминиум Шарени Абажур Нордиските Дрвени Виси Светилка Ресторан, Бар, кафуле Таванот Светилка

Модерната LED Едноставна Pendant Светла Алуминиум Шарени Абажур Нордиските Дрвени Виси Светилка Ресторан, Бар, кафуле Таванот Светилка

 
DEN 2304.00
DEN 1843.00

Износ
Во продавницата.


Опис : Ова Виси Droplight со одлична светлина и уникатен стил, може да се широко се користат за канцеларија, трпезарија, дневна Соба, балкон, лоби, aisle или декорација. На внимателно стокмено Виси Droplight Тела ви овозможува да се создаде енергетски расположение и чувство на нордиските шарм во вашиот дом. Додадете жив шарм на секој простор со овој Виси Droplight. Примена : трпезарија, дневна соба, балкон, лоби и aisle Функции : Дома осветлување, Комерцијални осветлување, Декоративни осветлување извор на Светлина : E27 Led Светло*1 Материјал : Алуминиум Напон : 110-240 V Зрачењето Област : 10-25m2 Боја : Слика е прикажано Големина(Кол.*H) : #S 14*27cm #M 20*25cm #L 25*25cm(прибл.) Пакет се Вклучени : 1 X Droplight(Сијалица не е вклучена)


За производот

Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
ВО СОЧНИ
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Техника:
Насликани
Абажур Боја:
Сребрена,Бела,Сива,Црна,Жолта
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тело Материјал:
Дрво,Бакар,Алуминиум
Гаранција:
2 година
Примена:
Трпезарија
Број На Модел На:
Д-GB128
Е Светилки Вклучени:
No
Напон:
90-260V
Осветлување Област:
5-10square метри
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Материјал:
Алуминиум
Број на извори на светлина:
1
Заврши:
Алуминиум
Тип На Прекинувач:
N

Слични предлози