• Одличната цена
  • Ново
Модерна Стаклена Led Pendant Светла Керамички Цвеќиња Трпезарија Led Pendant Светлото Во Спалната Соба Led Pendant Светилка Виси Светлина Тела

Модерна Стаклена Led Pendant Светла Керамички Цвеќиња Трпезарија Led Pendant Светлото Во Спалната Соба Led Pendant Светилка Виси Светлина Тела

 
DEN 6715.20
DEN 4231.00

Износ
Во продавницата.


Опис на производот :
Име : Модерна Стаклена Led Pendant Светла Керамички Цвеќиња Трпезарија Led Pendant Светлото Во Спалната Соба Led Pendant Светилка Виси Светлина Тела ;
Модел no : LY003;
Материјал : стакло + железо+ керамички;
Сијалица база : E27 блескаво / заштеда на енергија / LED светилки;
Уметност : плоча, заварување, burnish;
Примена : студија соба, трпезарија, ресторан, бар, лофт;
Големина : W22 x H17cm;
Тежина : 3kg;


За производот

Емитуваат Боја:
топло сијалица, бела светлина, крушка
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
сертификација:
ЕМК,ССА,ГШ,RoHS,PSE,CQC,УЛ,VDE,LVD,CCC,FCC,CE
Број на извори на светлина:
1
Место:
Хотел, Сала,Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
База Тип:
E27
Техника:
обложено
Осветлување Област:
5-10square метри
Абажур Боја:
Бела
Напон:
90-260V
Е Светилки Вклучени:
Yes
Број На Модел На:
LY003
Стил:
Арт Деко
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Материјал:
Стакло Камен
Бренд Име:
SaloEElaitte
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
3 Години
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC

Слични предлози