• Одличната цена
  • Ново
Најновите Модни Накит Додатоци Златна Боја Кристал Ѓердан За Љубител Девојка Пријатели трговија на Големо Chocker Колиер рас де cou Femme

Најновите Модни Накит Додатоци Златна Боја Кристал Ѓердан За Љубител Девојка Пријатели трговија на Големо Chocker Колиер рас де cou Femme

 
DEN 31.68
DEN 29.00

Износ
Во продавницата.


[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[custom]-[25463]
Почитувани Купувачи : Добредојдовте да ја посетите Ана трговија на големо продавница за накит.
Ве молиме имајте во предвид времето на купување. Цел $ 5 или помалку не обезбеди логистика
следење на информации во вашата земја. Цел на повеќе од $ 5 слободно да испратите регистрирани парцела логистика.
Да се обезбеди целосна логистика следење на број. ве молиме купи внимателно. Се надевам дека ќе имате убав ден!
Ако вашата цел е повеќе од $180,бесплатен превозот преку Aramex,DHL,EMS итн.
(Remote земји треба да плати дополнителни трошоци);
Ве молиме додадете сите предмети во вашата кошничка првиот ,тогаш purchse сè во една цел.Ви благодариме!
Русија купувачот ве молиме да ви обезбеди целосно име и презиме Кога ќе се купи пред
поради ова е русија објави нови правила
Тоа го направи на вашето име,презиме и име
инаку ,вие не ќе го добиете вашиот парцела.
Answer : ___________________________ Note : предмети, фотографии, направени од страна на вистински акции под бела светлина ефекти. можеби бојата
и големината на вистински стоката е различна од сликата, поради различни компјутер, ве молиме
не се однесуваат на боја и големина на информации во описот. Ви благодариме за вашиот љубезно ве молиме да се разбере.
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[25466]


За производот

Бренд Име:
RONGBIN
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Акрилик
Обликотшема:
Капка Вода
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
изјава ѓердан бохемски
Pendant Големина:
како Слика
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Порака Потсетник
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
45cm
Тежина:
10g

Слични предлози