• Одличната цена
  • Ново
крило гадост tak Нови Пристигнување Моден Бренд Сина Боја Круг Камен Долг Синџир на Pendant Ѓердан За Жените Гроздобер Накит

крило гадост tak Нови Пристигнување Моден Бренд Сина Боја Круг Камен Долг Синџир на Pendant Ѓердан За Жените Гроздобер Накит

 
DEN 122.40
DEN 116.00

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте во мојата продавница,Ние сме фабрика директни продажби. Постојат многу извонредни продукти во мојата продавница,ве молиме да Користите категории за да видите повеќе.
Сакате да имате среќен шопинг!
Производ функција :
Ние сме имитација на накит производителот и трговија на големо
1-материјалот може да бидат различни легури.
2-Со одличен занает.
3-Ние сме нови стилови секој месец дизајниран надвор.
4-Со одличен занает.
1.за олово и никел слободни 2.фер добар квалитет Wing Yuk Tak Нови Пристигнување Моден Бренд Сина Боја Круг Камен Долг Синџир на Pendant Ѓердан За Жените Гроздобер Накит
Снабдувач Ветување Пакет : Сите накит ќе биде внимателно
спакувани и испратени до вас во безбедна состојба. Секој објект со opp пакување. Спецификација : Ако имате посебни инструкции за својата цел како што dropshipping инструкции и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат! Ако имате било какви други прашања во врска со било кој од нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
1. Ние зависи од нашите клиенти задоволство да се успее. Ние негува секој клиент.
Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ја напушти
ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди , ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.
Ви благодариме за разбирањето!
4. Враќање клиенти се даде поголема попусти, како и прилично подароци на
благодарност.
1.Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас!
2.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress Trade Manager или e-mail за нас!
3.Па ве молиме контактирајте со нас во секое време.
фабрика


За производот

Должина:
80CM
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
крило гадост tak
Број На Модел На:
HD201706092066
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
3*5cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Стил:
Гроздобер
Функција:
Период Tracker
Пол:
Жените
Функција:
NO
Компатибилност:
NO

Слични предлози