• Одличната цена
  • Ново
Кристално Срце приврзоци 925 чисто сребро позлатен pendant Мода шарм Двојно срцето Приврзоци на Жените Накит за ѓердани

Кристално Срце приврзоци 925 чисто сребро позлатен pendant Мода шарм Двојно срцето Приврзоци на Жените Накит за ѓердани

 
DEN 281.76
DEN 144.00

Износ
Во продавницата.


Купи повеќе од 2 парчиња, се 5% ПОПУСТ попуст!! !
Ако ви треба други синџир, ве молиме оставете порака во ред,ви благодарам Default синџир слика :


За производот

Должина:
50cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
925 сребрен ѓердан
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
INALIS
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Пол:
Жените
Pendant Големина:
3.2*2.9 CM
Метали Тип:
Бакар
Тип На Објект:
Накит, Ѓердани
Стил:
Тренди
Пол:
Жени,Девојки,Унисекс,Љубовници
Материјал:
Кристално
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Еколошки Стандарди:
Никел Олово и Кадмиум Слободни
Должина:
20 Инчи
Н W:
5.5 g

Слични предлози