• Одличната цена
  • Ново
GOKADIMA 2017 Нова Златна Боја од не ' Рѓосувачки Челик Египетскиот Фараон Pendant Ѓердан Мажите Накит Мода WP220

GOKADIMA 2017 Нова Златна Боја од не ' Рѓосувачки Челик Египетскиот Фараон Pendant Ѓердан Мажите Накит Мода WP220

 
DEN 306.72

Износ
Во продавницата.


Бренд : GOKADIMA
Објектот Tyle : Pendant Ѓердан
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Големина : 32-милиметри*21mm
Тежина : 18g/pc (прибл.)
Прилики : Секојдневно носење / Подарок / Партија
Боја : како на сликата
Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи во мерењето. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
Мажите го направија дефекти не се гарантира ,како што се на штета по употребата ,оштетувања од вода и така натаму .
Ако не сте задоволни со вашите елементи ,можете да разменувате објектот,но купувачот е
одговорни за сите понатамошни на превозот обвиненија.
Ако сакате да ја размена на неисправни или погрешно се испраќаат предмети.Што можете да направите како оваа :
Чекор 1 : Директно да контактирате со нас преку Трговија со датотеки, или ни e-mail во рок од 7 дена откако ќе
добиете пакет.
Чекор 2 : Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети или нешто друго детали.
Чекор 3 : Враќање на предмети за нас со следење на број,а потоа ние ќе испорака право објект
до вас веднаш.


За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
3.8 cm*3.1 cm
Стил:
Панк
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
wp220
Бренд Име:
gokadima
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Слика
Состојба:
Бренд Нови
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Синџир должина:
55cm

Слични предлози