• Одличната цена
  • Ново
CHENGXUN Викинг Kot Селтик Бесконечност Мечка Pendant Мажите Ѓердан Мечка Ноктот/Шепа Амајлија Заштита Pendant Накит Talisman

CHENGXUN Викинг Kot Селтик Бесконечност Мечка Pendant Мажите Ѓердан Мечка Ноктот/Шепа Амајлија Заштита Pendant Накит Talisman

 
DEN 205.92
DEN 103.00

Износ
Во продавницата.


Над $200 може да се добие бесплатен превозот од DHL, или ЕМС.
Директни фабрика цена, исклучителен квалитет, модерен стил Нашата продавница ПРИНЦИП : нека сите купувачи во нашата продавница имаат прекрасно шопинг искуство, ако не сте задоволни со нашата точка кога ќе се примени во рок од 3 дена, ние вети реконструкција или повторно да ја прати до вас, ви благодариме
Накит сет : Алка, Ѓердан и Прстен
Мал Подарок : Ако навистина ви се допаѓа нашата продавница објектот, ве молиме да се соберат нашата продавница, и кликнете нашата продавница "Следбеници", а потоа оставете масажа за мене, кои вклучуваат сликата на следбеници, тоа ќе пакет мал подарок со вашиот објект заедно, ве молиме имајте на ум дека ние треба доверба едни за други, и ние не им следбеници во кратко време
Повеќе квантитет повеќе попуст
1)ве Молиме контактирајте не преку порака,e-mail или трговија менаџер, ако имате било какви други барања, и немојте да ја напушти negtive(1-2 ѕвезди) или netural коментари (3 ѕвезди) пред да контактирате со нас. Вашето задоволство е наша цел!
2) Ние обезбеди бесплатен превозот со сите видови на превозот метод, како пост воздух mail, DHL, Aramex, Fed Ex, EMS и така натаму, зависи од земјата на дестинација и цел износ, Ако сакате да го одредите за испорака метод, ве молиме да обрнете превозот цена, Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца,Ви Благодариме!
Превозот Начин
Проценето Време на Испорака за Следење на Веб-сајтот на Превозот Начин Проценува Време на Испорака за Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 10~60 Дена www.17track.net DHL Express 3~10 Дена www.dhl.com Epacket 7~20 Дена ЕМС Изразуваат 5~15 Дена www.17track.net Ali Express Стандард Превозот 16~60 Дена
www.global.cainiao.com ПРОЗОРЦИ 3~8 Дена www.ups.com Posi Финска Економија 15~60 Дена Fedex Експрес 5~15 Дена www.fedex.com Сингапур Пост 15~45 Дена www.17track.net Продавачот за Испорака Метод 15~60 Дена www.global.cainiao.com Aramex 5~15 Дена www.aramex.com


За производот

Главниот Камен Боја:
Сребро, Злато
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Панк
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
33mm
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
2M4A2593
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
CHENGXUN
Функција:
Декорација
боја:
античкиот злато
Должина:
45см
Стил 2:
Тренди
Материјал:
кожа
Објектот:
Викинзите Амајлија Pendant Ѓердан
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Подарок за:
дечко
Тема:
викинг накит
OEM цел:
Добредојде
Стилот 3:
Панк

Слични предлози