• Одличната цена
  • Ново
топла квалитет црна ѓердан нов Популарен Бренд WholesaleTexturefashion шарени ЗГОЛЕМИ ЦВЕТ КОЖА ѓердан

топла квалитет црна ѓердан нов Популарен Бренд WholesaleTexturefashion шарени ЗГОЛЕМИ ЦВЕТ КОЖА ѓердан

 
DEN 199.68
DEN 138.00

Износ
Во продавницата.


квалитетот црна ѓердан нов Популарен Бренд Wholesale Texture Beaded мода шарени тиркизна мушка ѓердан
Производ материјал : алуминиумски +ЧИПКА Производ синџир должина : 38.5 cm Производ тежина : 69.04 g/еез


За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
3587f
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Pendant Големина:
како Слика
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
YULUCH
Должина:
60CM
боја:
шарени /сино/црвена
Материјал:
ТИРКИЗНА
клучен збор:
тиркизна мушка ѓердан
клучни зборови 1:
ѓердан

Слични предлози