• Одличната цена
  • Ново
Петокрака ѕвезда Пентагон Смола Резба Pendant Ѓердан Амајлија Среќа Подарок Племенски Мода Накит

Петокрака ѕвезда Пентагон Смола Резба Pendant Ѓердан Амајлија Среќа Подарок Племенски Мода Накит

 
DEN 95.52

Износ
Во продавницата.


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА
pendant големина : 39mm
дебелина : 8mm
ЗАБЕЛЕШКА : Можеби слика боја има малку поинаков од различни компјутерски Монитор, се надевам, ќе може да се разбере. Сликата ја покажуваат само некои од примероци,може да се примени на различни стилови по ред. Сите легура мода накит ќе исчезнат неколку месеци или неколку години подоцна.се надеваме дека може да се разбере. Плаќање : Да се заштити вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Превозот : 1. Ние нормално брод нарачки во рок од 48 часа по потврдување и проверка на податоците за плаќање. 2. Следење на Време : откако ќе го испратите на нашиот вашата стока, понекогаш систем за следење ажурирање информации полека , не грижете се, само се чека повеќе од неколку денови и да се провери. Ако имате проблем во следење или производи, ве молиме да не се отвори спорот, и да контактирате со нас , ние ќе ви помогнат да се реши проблемот ПОБРЗО. 3. Време на испорака :
Економија Int'l Превозот Генерално,за 1-3 недели во АЗИЈА,Западот Евра,Северна Америка.
Генерално,за 1-3 месеци да RU,Јужна Америка,Средниот исток,Источна Евра.
Int'l Express , трае околу 5-12 работни дена да пристигнат.
Нормално,ние бесплатен превозот од Int'l Изразат за вредност погоре од US$130.00
времето за испорака зависи од поштата, не можеме да се контролира, Понекогаш време на испорака треба повеќе од 2 месеци, ако не можат да чекаат pls не цел, ви благодариме за вашето разбирање.
4. Вашиот објект ќе биде професионално спакувана по внимателно инспекција. Сите објектот треба да биде предаден на Aliexpress потврдена адреса. За да се намалат трошоците за нашите купувачи, сите објекти ќе бидат означени како подарок и ниска вредност за да биде квалификуван за слободни даноци и давачки. 5.Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се ВКЛУЧЕНИ во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање,дали ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето differnce помеѓу нас.


За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
смола RH
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Смола
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
Ѕвезда од небото тотем
Pendant Големина:
39mm
Пол:
Унисекс
Должина:
adjustable

Слични предлози