• Одличната цена
  • Ново
LUOTEEMI ААА CZ Снегулка Цвет Pendant Квалитет Долг Синџир Џемпер Ѓердан За Жените Женската Мода Облека, модни Додатоци

LUOTEEMI ААА CZ Снегулка Цвет Pendant Квалитет Долг Синџир Џемпер Ѓердан За Жените Женската Мода Облека, модни Додатоци

 
DEN 935.52
DEN 655.00

Износ
Во продавницата.За производот

Главниот Камен Боја:
Јасно
Должина:
82CM
Бренд Име:
LUOTEEMI
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Никој
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
N-2017060501-13F13
Обликотшема:
Цвет
Pendant Големина:
54.2 мм*41.9 mm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Тежина:
25.69g
Должина:
82.5CM

Слични предлози