• Одличната цена
  • Ново
dongsheng Мода Накит Легендата на Zelda Здив на Диви Ѓердан Ѓердан Гроздобер Тркалезна Форма Очи Pendant Ѓердани-30

dongsheng Мода Накит Легендата на Zelda Здив на Диви Ѓердан Ѓердан Гроздобер Тркалезна Форма Очи Pendant Ѓердани-30

 
DEN 87.36
DEN 60.00

Износ
Во продавницата.


dongsheng Мода Накит Легендата на Zelda Здив на Диви Ѓердан Ѓердан Гроздобер Тркалезна Форма Очи Pendant Ѓердани-30 Предмет Тип : Ѓердан Боја : Како на сликата Големина : 3.3*3.3 cm Тежина : 12g Материјал : Цинк Легура Пакет се вклучени : 1pcs ѓердан со добро пакет Wearring повод : Партија/Работа/Облекување Одговара за : Мажи/Youngs/Женска може да се меша сè во мојата продавница!


За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
dongsheng накит
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
439
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
3.3*3.3 cm
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
боја:
како на слика
Пакет:
1pcs во една opp вреќа
Тип На Објект:
ѓердан
Стил:
мода,нов,филм
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина(Zhengjiang)
Логистика политика:
Ако се купи вкупниот износ до $150. ние ќе се обезбеди побрз за испорака метод
Големина:
3.3*3.3cm
Тежина:
12g

Слични предлози