• Одличната цена
  • Ново
Се претерува домот pendant ѓердан за жените кристал кристал и бисер дизајн луксузни ѓердани биг цвет накит #NL030

Се претерува домот pendant ѓердан за жените кристал кристал и бисер дизајн луксузни ѓердани биг цвет накит NL030

 
DEN 287.52
DEN 187.00

Износ
Во продавницата.


Се претерува домот pendant ѓердан за жените кристал кристал и бисер дизајн луксузни ѓердани биг цвет накит #NL030
Материјал : Стакло, Кристал, Бисер, Од Легиран
Големина : најдете во слика
Тежина : Околу.75g
ID : #NL030
Пакет : Клиент пакет
Квалитет : многу добар квалитет


За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
NL030
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
1.5 cm
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Олово-метални Легури
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Бренд Име:
ALISTAR
Функција:
Декорација
Бои:
Злато, Сребро.
Материјал:
кристал, кристал, легура, бисер
Производ ID:
NL030
Стил:
Мода, Тренд, Класичен , Елегантен
квалитет:
Добар квалитет
Genda:
жените / жена / девојка
occation:
Свадба, забава , Секојдневниот живот

Слични предлози