• Одличната цена
  • Ново
Пад на превозот-3D Ретро француски Булдог Ѓердан

Пад на превозот-3D Ретро француски Булдог Ѓердан

 
DEN 315.84
DEN 221.00

Износ
Во продавницата.


Повеќе Милениче ѓердани


За производот

Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
30*21mm
Материјал:
Метал
Бренд Име:
BASHANBAOSHUI
Број На Модел На:
N066
Функција:
Повик

Слични предлози