• Одличната цена
  • Ново
WT-N961 трговија на Големо Обичај Повеќе Природен Камен Pendant Ѓердан Со Црна Монистра Rosary Синџир За Модата, Накит Одлуки

WT-N961 трговија на Големо Обичај Повеќе Природен Камен Pendant Ѓердан Со Црна Монистра Rosary Синџир За Модата, Накит Одлуки

 
DEN 1464.00

Износ
Во продавницата.


WT-N961 трговија на Големо Обичај Повеќе Природен Камен Pendant Ѓердан Со Црна Монистра Rosary Синџир За Модата, Накит Одлуки
Точка Законик :
WT-N961
Материјал :
Природни школка/ ахат/ кварцен кристал/
Големина на :
pendant прибл.35mm
количина :
5pieces на еден многу.
Заврши :
24k злато/Sliver/Црна позлатен пиштол
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд
Синџир должина :
синџирот 18" инчи долг/ може да custom
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид камења, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.


За производот

Метална боја:
a, b, c, d, e, Повеќе
Главниот Камен Боја:
Повеќе
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
WT-N961
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
WKT
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
влакно
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Бакар
Pendant Големина:
Никој
Функција:
Никој
Должина:
18inch
Материјал:
Злато Позлатен

Слични предлози