• Одличната цена
  • Ново
dongsheng Мода Накит Додатоци Панк Гитара Pendan VintageMemory на Принцот Гитара Ѓердан Ѓердан за Жените и Мажите-30

dongsheng Мода Накит Додатоци Панк Гитара Pendan VintageMemory на Принцот Гитара Ѓердан Ѓердан за Жените и Мажите-30

 
DEN 78.72
DEN 54.00

Износ
Во продавницата.


dongsheng Мода Накит Додатоци Панк Гитара Pendan Vintage Memory на Принцот Гитара Ѓердан Ѓердан за Жените и Мажите-30 Предмет Тип : Ѓердан Боја : Како на сликата Големина : 4.6*1.7 cm Тежина : 7.1 g Материјал : Цинк Легура Пакет се вклучени : 1pcs ѓердан со добро пакет Wearring повод : Партија/Работа/Облекување Одговара за : Мажи/Youngs/Женска може да се меша сè во мојата продавница!


За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
dongsheng накит
Број На Модел На:
419
Pendant Големина:
како на слика
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
боја:
како на слика
Пакет:
1pcs во една opp вреќа
Тип На Објект:
ѓердан
Стил:
мода,нов,филм
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина(Zhengjiang)
Логистика политика:
Ако се купи вкупниот износ до $150. ние ќе се обезбеди побрз за испорака метод
Големина:
4.6*1.7cm
Тежина:
7.1g

Слични предлози