• Одличната цена
  • Ново
FYM Мода се Зголеми Златна Боја Приврзоци Ѓердани ААА Кубни Циркон Накит Bijoux Femme Колиер Шарм Макси Ѓердан Boho

FYM Мода се Зголеми Златна Боја Приврзоци Ѓердани ААА Кубни Циркон Накит Bijoux Femme Колиер Шарм Макси Ѓердан Boho

 
DEN 186.72
DEN 95.00

Износ
Во продавницата.


Превозот Политика 1.Цел Не следење на информации можете да ги пратите онлајн ) за 15-60 дена испорака; ако не можете да се прифатат без следење на информации се надевам дека не место цел. 2. Цел>$7, ние ќе ја испратите вашата нарачка преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet (на САД) за 7-45 дена испорака; 3.Цел>$150, ние ќе ја испратите вашата нарачка преку UPS-от, FEDEX, DHL, ARAMEX. (за делот земји) за 3-10 дена за испорака. Враќање/Поврат *** Ако производи не се исти како и опис или скршен во транзит. Кога ќе се покаже на слики за нас, ние ќе ја или враќање на пари за вас. *** За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена со во 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање. Ако замена не е достапно, тогаш средствата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање. Повратни информации . *** Ви благодариме за даде 5 ѕвезди повратни информации со секоја цел да се вашите вредни клиентите и продолжувам да добивам нашите привилегија. Ние се грижиме за нашите вредни клиенти и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми. *** Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за alibaba. Негативни повратни информации не се реши нешто, ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство. *** Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.


За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
FYM
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
NE0137
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Pendant Големина:
10*10мм
is_customized:
No
Материјал:
Кубен Циркони
број:
NE0137
Должина:
42+5 CM
Метали Тип:
сребро позлатен

Слични предлози