• Одличната цена
  • Ново
TTLIFE Швајцарската се Тркалаат Мат Силикони Чоколадо Торта Ролни Суши Ролери Создателот Мувла Браун силикони Печење Душеци Облоги Создателот Мувла

TTLIFE Швајцарската се Тркалаат Мат Силикони Чоколадо Торта Ролни Суши Ролери Создателот Мувла Браун силикони Печење Душеци Облоги Создателот Мувла

 
DEN 201.60
DEN 171.00

Износ
Во продавницата.


TTLIFE Швајцарската се Тркалаат Мат Силикони Чоколадо Торта Ролни Суши Ролери Создателот Мувла Браун силикони Печење Душеци Облоги Создателот Мувла Еден сет вклучува еден дел од двојно двострано macaron печење мат и една голема пенкало (со 4 млазници). Добро печење алатки на macaron мувла колекции Направени од храна одделение силиконски, (одобрени од FDA) Температура : -60°C (-76°F) до 260°C (500°F), погодна да се користи во фрижидер, микробранова рерна и машина за миење садови безбедно Може да се користи за правење чоколади, mousses, колачи, желе, puddings, macaroons, итн.
Функција : Тип : Печење & Тесто Алатки Материјал : Силикон Функција : Еко-Пријателски,Порибено Печење & Тесто Алатки Тип : Печење Душеци & Облоги
Пакет се вклучени : 1*macaron печење мат 1*голема пенкало (со 4 млазници)


За производот

Бренд Име:
TTLIFE
Печење & Тесто Алатки Тип:
Печење Душеци & Облоги
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
JJGJDGJ430000
Комплет Број:
2
Тип:
Печење & Тесто Алатки

Слични предлози