• Одличната цена
  • Ново
3pk/многу Компатибилни tze лента на Црна Јасно 12mm TZ Касета Лента tz131 tze131 за P-допир етикета создателот Tze-131

3pk/многу Компатибилни tze лента на Црна Јасно 12mm TZ Касета Лента tz131 tze131 за P-допир етикета создателот Tze-131

 
DEN 666.24

Износ
Во продавницата.


3pk/многу Компатибилни tze лента на Црна Јасно 12mm TZ Касета Лента tz131 tze131 за P-допир етикета создателот Tze-131
Ова многу содржи 3pcs 12mm tz лента TZ2-131 , но ако ви е потребна било други бои помеѓу 6-12mm tz ленти, ве молиме да ни оставите порака, кога ќе го поставите цел.
Ние сме Професионални етикета ленти снабдувач со 12 години фабрика искуство , Набавка на сите видови
на висококвалитетни компатибилни етикета ленти со ниска цена . Користење на еколошки, пријателски материјали.
P ro дуктус Информа mation
Компатибилен Tz131/Tze131 Етикета Ленти , 100% Компатибилен за сите P-допир етикета печатач
Големина : 6mm,9mm,12mm,18mm,24mm,36mm , Должина : 8m , Боја : Сите Бренд PT Модел TZ2 - 131 Материјал, домашно МИЛЕНИЧЕ/ ABS Црна Боја на Clear (други бои се достапни) Големина 12mm * 8m (други големина се достапни) Useage 100% Компатибилен за сите P допир labelers гаранција Функција
Ламинат ,Водоотпорен,Масло-Доказ,Силна Adhesvie, Анти-Абразија,
Анти-Корозија ,Анти-Исчезнат ,Анти-Висока/Ниска Температура и Сл Кориснички Услуги Да се Спакуваат спецификација : 20pcs /кутија,100pcs/ картон време на Испорака во 2 работни дена по исплата потврди Компатибилен со еквивалентни или подобри перформанси отколку на вистински лента со ниска цена
Подолу модели се достапни :


За производот

Тип:
печатач лента
Тип:
Мешавина
Бренд Име:
PUTY
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
етикета печатач
Број На Модел На:
TZE-131
боја:
K
Компатибилен Бренд:
Брат
боја:
Црно на јасно
Големина на:
12mm*8M
Материјал:
Ламинат
гаранција:
12months
Сертификат:
ROHS
Водоотпорен:
Yes
Компатибилен:
брат стр допир tze131

Слични предлози