• Одличната цена
  • Ново
5PC Фах Porous Подлога Отпад Мастило во Резервоарот Сунѓерот за Epson ЕТ-4500 L550 L551 L555 L558 L565 L575 L566 M200 M100 M105 M205 WF2010 WF2510

5PC Фах Porous Подлога Отпад Мастило во Резервоарот Сунѓерот за Epson ЕТ-4500 L550 L551 L555 L558 L565 L575 L566 M200 M100 M105 M205 WF2010 WF2510

 
DEN 2399.52

Износ
Во продавницата.


Опис :
Име на производ : Фах Porouspad Assy Iei Отпад Мастило Подлога Сунѓерот
Се користи за : Epson ЕТ-4500 L550 L551 L555 L558 L565 L575 L566 M200 M100 M105 M205 WF2010 WF2510 WF2520 WF2530 WF2540 WF2630 WF2531 WF2521
ОЕМ код / Дел No : 1584721 1577674
Состојба : ОРИГИНАЛНИ НОВИ Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!!!


За производот

Бренд Име:
OKLILI
Број На Модел На:
1584721 1577674 WF2520 WF2530 WF2540 WF2630 WF2531 WF2521 ОРИГИНАЛНИ НОВИ
Тип:
Други
Објектот:
Фах Porouspad Assy Iei Отпад Мастило Подлога Сунѓерот
Оригиналниот Mfr / Компатибилен:
оригиналниот
Состојба:
Нови
Модел Број 1:
ЕТ-4500 L550 L551 L555 L558 L565 L575 L566 M200 M100 M105 M205
Модел Број 2:
WF2010 WF2510 WF2520 WF2530 WF2540 WF2630 WF2531 WF2521
ОЕМ код / Дел Не:
1584721 1577674
КОЛИЧИНА:
5pc

Слични предлози