• Одличната цена
  • Ново
1 КОМПЈУТЕР Тапан Единица Нови Компатибилни за Canon iR2270 2870 3570 2230 3030 3045 GPR-15/16 CEXV-11/12

1 КОМПЈУТЕР Тапан Единица Нови Компатибилни за Canon iR2270 2870 3570 2230 3030 3045 GPR-15/16 CEXV-11/12

 
DEN 2668.80

Износ
Во продавницата.


Производи
1 КОМПЈУТЕР Тапан Единица Нови Компатибилни за Canon i R2270 2870 3570 2230 3030 3045 GPR-15/16 CEXV-11/12
Висок квалитет
100% компатибилни, 100% нови
Бесплатен превозот
Нормално, тоа трае 16-35 дена да Повеќето Земјата. Бразил потреби 20-60 превозот дена
Слики
Плаќање
1. Ние го прифаќаме само Али-плати тука;
2. Ако ви треба други начини на плаќање,ве молиме контактирајте wih со нас.
3. Ако треба цел голема количина,ве молиме контактирајте wih со нас. Превозот
1.За брзо и безбедно испорака причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Aliexpress.
Ве молиме внесете точна адреса & контакт телефонски број.
2.Нашите превозот метод е бесплатен превозот од Кина пост воздух mail.Тоа треба за 15-60 дена.
Некои далеку земји треба повеќе од 60 дена.Продавачот не е одговорен за време на испорака.
Тоа е предвидено од страна на превозникот, државни празници, и може да се разликуваат со пакет и дестинација.
Ако испораката е одложен или предмети се оштетени во транзит, ве молиме ни e-mail.
3.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот, државни празници .
Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
4.Ако не го добиете вашиот парцела во рок од 30 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе се следи и да се вратам на вас како е можно поскоро.
5.Увозни давачки, даноци и давачки кои се на купувачот страна .
7.Ако треба да брод од страна на други начини ,ве молиме контактирајте со нас.
Следните испорака патишта се исто така достапни : DHL,EMS,UPS-от,ТНТ,FEDEX. Враќање & Политика За Наплата
1.Ние бидете сигурни дека сите производи се нови и се тестирани пред превозот. Кога стоката пристигна,
ве молиме проверете ги пакет.Ако кој било проблем,ве молиме контактирајте со нас навремено. Ние ќе ви одговори што побрзо.
2.Ако било кој квалитет на проблем за нашите производи, ние ќе ви ги даде целосна наплата откако ќе испрати назад на стоки.
Ве молиме љубезно се напомене дека на превозот надомест ќе биде на ваша страна. Повратни информации
1.Задоволството на клиентите е многу важно за нас.
Ве молиме не ја напушти која и неутрални или негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
Негативна повратна информација не е најдобар начин да го реши секој проблем. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
2.Позитивни повратни информации ќе бидат дадени за секој купувачот, дури и ако тој или таа не го стори тоа.
(Идеално, ќе го стори тоа.Ви благодарам!)
3.Сите предлози, совети или незадоволство, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да давате негативен или неутрален или ниска оценка.
Ние ќе се обидеме да го реши вашиот случај.s.а.стр. Компанијата Информации
Zhuhai Целосна Принтери Канцеларија Опрема Копродукции, Ltd е лоцирана во Кина Zhuhai-
светот е главниот град на принтери потрошен и резервни делови. Со над 10 години работно искуство во оваа индустрија,
Целосната-Printersnow е интегриран претпријатие кое поседува целосна бренд машини, целосна модел резервни делови,
вешти техничари, wholehearted услуга, високиот квалитет на производите и конкурентните цени.
Имаме развиена во водечка фигура во Кина и собрани многу клиенти во целиот збор.
Нашите главни производи :
1. Ласерски печатач делови : fuser филм, греење елементи, горниот дел од ролери & притисок ролери, пренос на ролери,
поделба подлога, ги собереш ролери, формат одбор, моќ одбор, скенер, и fuser единица..
2. Копир делови : Exp светилка, Exp светилка assy, Htr светилка, РАКА, хартија пикап ролери, fuser одредување на филмот,
прирачник feed roller, тапан вози опрема, моторни опрема, кабловска, пренос појас ,thermister,обработка на опрема .


За производот

Бренд Име:
HAIPING H
Број На Модел На:
За Canon iR3570 4570 2230 3030 3045
Тип:
Други
is_customized:
Yes
квалитет:
Добар квалитет
Функција:
компатибилен нови
испорака:
Може да се следат
Пакет:
Неутрален Пакување
Објектот:
Тапан Единица

Слични предлози