• Одличната цена
  • Ново
Жешка! со добар квалитет печати ја главата за Epson LQ1900KII 1900K2+ 1900KII+ 1900KIIH

Жешка! со добар квалитет печати ја главата за Epson LQ1900KII 1900K2+ 1900KII+ 1900KIIH

 
DEN 1920.00

Износ
Во продавницата.


Оваа глава за печатење е многу недостаток на пазарот,па кога ќе нарачате,ве молиме прашајте го продавачот, ако овој глава за печатење е во парк пред вашата исплата.
Ние сме обезбедување на различни бренд на глава за печатење,контактирајте со нас кога сте во потрага на било утврдено печати ја главата..
За повеќе информации,ве молиме да ги испратите вашите истрага за нас побрзо.

Ако repuire Лаптоп Поправка или Лаптоп Делови сите што треба не е или mail нас Лаптоп Поправка Сервис и Делови со различни бренд
Седум Делови на професионални акции за продажба :
Лаптоп Систем Одбор
Лаптоп, ЛЦД
Лаптоп Тастатура
Лаптоп Адаптер
Лаптоп Батеријата
IC Чип
Оптички Диск
Помошни додатоци : Лаптоп Покрива ; LCD Инверторот ;DC Моќност Џек ;LCD Шарки ; LCD CCFL
Поправка Алатки : BGA Rework Станица ; BGA Reballing Станица ; Stencils ; BGA Solddering Топки ; BGA Лемење Паста
-
Вашето задоволство е од суштинско важно за нас .


За производот

Број На Модел На:
LQ1900KII 1900K2+ 1900KII+ 1900KIIH
Бренд Име:
MLLSE
боја:
Светло Црна
Тип:
Други
статус:
се користи ,во близина на истиот, како нова
Гаранција:
1 месец

Слични предлози