• Одличната цена
  • Ново
FORMATTER СПС ASSY Formatter Одбор логика Главниот Одбор Плоча мајка одбор за HP P4014 P4014D 4014 4014D CB437-60001

FORMATTER СПС ASSY Formatter Одбор логика Главниот Одбор Плоча мајка одбор за HP P4014 P4014D 4014 4014D CB437-60001

 
DEN 2182.08
DEN 1746.00

Износ
Во продавницата.

Гаранција Услуга : земјите на ЕУ, купувачи, ве молиме забелешка : Поради посебната природа на печатач додатоци и компјутерски додатоци, сите производи што се продаваат во оваа продавница не се имплементира "две годишна гаранција услуга на стоката што се бара со правото на ЕУ". Печати ја главата производ canbe размена во рок од 7 дена по добивањето на пакетот , други производи гаранција за 3 месеци,производ на површината defecty треба да обезбеди видео на отворањето на пакетот. Над решение, ако купувачите не го прифати,ве молиме да не купи, ве молиме разбирање! Земјите Членки на ЕУ : Финска, Шведска, Велика Британија, Белгија, Бугарија, чешка Република, Данска, Германија, Естонија, Ирска, Грција, Шпанија, Франција, Хрватска, Италија, Кипар, Латвија, Литванија, Луксембург, Унгарија, Малта, Холандија, Австрија, Полска, Португалија, Романија, Словенија, Словачка.Гаранција Услуга : земјите на ЕУ, купувачи, ве молиме забелешка : Поради посебната природа на печатач додатоци и компјутерски додатоци, сите производи што се продаваат во оваа продавница не се имплементира "две годишна гаранција услуга на стоката што се бара со правото на ЕУ". Печати ја главата производ canbe размена во рок од 7 дена по добивањето на пакетот , други производи гаранција за 3 месеци,производ на површината defecty треба да обезбеди видео на отворањето на пакетот. Над решение, ако купувачите не го прифати,ве молиме да не купи, ве молиме разбирање! Земјите Членки на ЕУ : Финска, Шведска, Велика Британија, Белгија, Бугарија, чешка Република, Данска, Германија, Естонија, Ирска, Грција, Шпанија, Франција, Хрватска, Италија, Кипар, Латвија, Литванија, Луксембург, Унгарија, Малта, Холандија, Австрија, Полска, Португалија, Романија, Словенија, Словачка.
• Ве молиме оставете порака по ред .
• Кој е вашиот печатач модел ?
• Без да остави порака ,ќе брод P4014 .
• Користи,добра работа,тестирани пред превозот .
• По инсталацијата,ако не работат,ве молиме контактирајте со нас што е можно,нашите инженери ќе ви помогне да го решите вашиот проблем.
• Се надевам дека купувачот не ќе се отвори спорот без conmunication . ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме квалитетна услуга.
• За HP Laser Jet P4014
• Стандардниот превозот е Кина пост воздух mail(Ali Express Стандард Превозот).
• Препорачуваме на клиентите да изберете Aliexpress стандард за испорака метод,што е 60 дена не deliveried ќе се направи целосна реконструкција,и
ако пакет изгубени или скрши на транспорт, исто така, може да се добие целосна reufund од шпедиција.тоа е добро и за продавачот и
купувачот.
• Нормален пристигнување време е за 15~60days.
• Ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод, можеме да ги обезбеди следниве shippin
метод : DHL,EMS,UPS-от,ТНТ,FEDEX.
• Прифаќаме само Али-плати трансакции.
• Ако треба да нарачате голема количина, ве молиме контактирајте со нас преку пошта, ние ќе ви ги даде најдобрите попуст.
• Увозни давачки, даноци и давачки кои се купувачот одговорност.
• Ве молиме оставете порака за да не информираат колку за вредноста да се изјасни,ако купувачот без барање, Со цел да се обезбеди купувачот
добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе се изјасни со пониска вредност,исто како $5,$10,ако количеството голем ќе изјават
што е $20, ние не можат да знаат колку данок ќе биде задолжен како секоја земја diffirent . Ова пониска цена не ги одразуваат
вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било
увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
• Ние ќе брод објектот во рок од 1-7 дена по уплатата примена.
• Нашите превозот метод е бесплатен превозот од Кина пост воздух mail, дојде време е за 15~60days,некои далеку земјата треба повеќе
од 60days , Продавачот не е одговорен за време на испорака, Тоа е предвидено од страна на превозникот, со исклучок на Празници, и може да се разликуваат
со пакет и дестинација.


За производот

Број На Модел На:
за HPP4014 CB437-60001
Бренд Име:
SWZNPART
Тип:
Други
Состојба:
90% нови(се користи)

Слични предлози