• Одличната цена
  • Ново
Смешни Патнички Куфер Покрие Багаж Капаци се Применуваат за 18-28 Инчен Багажникот Случај Симпатична Животно Куче Прашина Ветер: Маска

Смешни Патнички Куфер Покрие Багаж Капаци се Применуваат за 18-28 Инчен Багажникот Случај Симпатична Животно Куче Прашина Ветер: Маска

 
DEN 1276.80
DEN 702.00

Износ
Во продавницата.


Смешни Патнички Куфер Покрие Багаж Капаци се Применуваат за 18-28 Инчен Багажникот Случај Симпатична Животно Куче Прашина Ветер : Маска
Ве молиме да обрнете внимание
Руски клиенти, ве молиме додадете го вашето целосно име и презиме, за да се утврди денот на приемот.
Големина
1 инч = 2.54 см
Еластична багаж маска
големина S : одговара за 18,20 инчен куфер
големина M : одговара за 22,24 инчен багаж
големина L : одговара за 26,28 инчен багаж
затворете тип : патент
Посебно Внимание : * Ова е багаж/Куфер покрие, НЕ се вклучуваат багаж.
* Сите слики и бои може да мало различни, поради осветлување ефект студио. Сериозни купувачот ATT ENTIO


За производот

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Патување Додатоци
Број На Модел На:
2017061501
Објектот Ширина:
20inch
Материјал Состав:
95%Полиестер+3%Spandex
Објектот Висина:
72inch
Објектот Должина:
50inch
Главен Материјал:
Најлон
Патување Додатоци:
багаж маска
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Објектот Тежина:
0.3kg
Бренд Име:
COOLOST

Слични предлози