• Одличната цена
  • Ново
Бесплатен Превозот 1 пар Дише Чевли Спорт Бебе Патики,Девојка/Момчиња се лизга-отпорни Чевли, Супер квалитет Деца Чевли

Бесплатен Превозот 1 пар Дише Чевли Спорт Бебе Патики,Девојка/Момчиња се лизга-отпорни Чевли, Супер квалитет Деца Чевли

 
DEN 837.60
DEN 712.00

Износ
Во продавницата.


Големина(CHN)
НИ големина
Внатре Должина(cm) 21 7 14cm 22 8 cm 14.7 23 8.5 15,3 см
24
9.5
16cm
25 10 16.7 cm
Изберете соодветна големина : Користете слични чевли да се споредат со големина на ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме проверете мерење на табелата внимателно.
Ве молиме имајте предвид дека, поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.
таму можеби 0.2-0.4 cm грешка поради мерка со рака.


За производот

Чевли Големина:
7, 8, 8.5, 9.5, 10
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Пол:
Унисекс
Outsole Материјал:
ЕВА
Возраст Опсег:
26M,34M,21M,27M,32M,22M,35M
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
cidodi
Шаблон Тип:
Цврста
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Сезоната:
Пролет/Есен
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Слични предлози