• Одличната цена
  • Ново
50Piece Прилагодено Партија Подарок За Гостите,Мини Make Up Огледало,Персоналните Свадба Корист За Гостите,Engrave Невестата Младоженецот Име и Датум

50Piece Прилагодено Партија Подарок За Гостите,Мини Make Up Огледало,Персоналните Свадба Корист За Гостите,Engrave Невестата Младоженецот Име и Датум

 
DEN 5082.72

Износ
Во продавницата.


50 Piece Прилагодено Партија Подарок За Гостите,Мини Make Up Огледало,Персоналните Свадба Корист За Гостите,Engrave Невестата Младоженецот Име и Датум
Боја : Сребрена Боја
Пакет : Една Торба ( 9*12 CM)
Материјал : Метал + Стакло
Големина : 7.3 И 6.6 CM
MOQ : 50 Pcs
Персоналните : Yes (Ве Молиме Оставете Го Вашиот Личен Текст За Нас Кога Ќе Се Направи Ред,На Било Кој Јазик Е Во Ред ,Ви Благодарам )За производот

боја:
Персоналните, Не Персоналните
Големина:
73 And 66 MM
Повод:
Број На Модел На:
TB183-Персоналните Партија Корист
Шема:
Број,Ниту,Солидна Боја,Писмо
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Метал
Пакет:
Еден Flannelette Торба
MOQ:
50pcs
боја:
сребрена боја
ocassion:
Свадба/Партија/Роденден/Празник/Прослава/Крштевањето/Бебе
tpye:
Настан & Партија Материјали
Материјал:
метал и стакло
кориснички:
Yes
Употреба:
Свадба/Роденден/Празник/Бебе/Брак Партија Корист
испорака:
Бесплатен Превозот Преку DHL/ФЕДЕКС/UPS/SF/ТНТ ИТН
Големина:
7.3 * 6.6 CM

Слични предлози