• Одличната цена
  • Ново
50pcs Романтична Дијамант Ангажман Прстен Keychain за Вашата Љубов Свадба Фаворизира Булчински Свадба Сувенири Свадба Материјали Подарок

50pcs Романтична Дијамант Ангажман Прстен Keychain за Вашата Љубов Свадба Фаворизира Булчински Свадба Сувенири Свадба Материјали Подарок

 
DEN 1630.56
DEN 1190.00

Износ
Во продавницата.


Евтини дома партија Услуги свадба подароци дијамантски прстен форма keychain Копче додатоци {50pcs/многу} производ детали
· Боја : црвена /бела / розова / сина / виолетова
· Материјал : Акрил + алуминиумски
· Stype : Копче Со Ланци / Клучни Прстен
· Пакет : ПВЦ кутија
· Пакет Големина : 4.5*3.5*7.5 CM

1) За Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број . Без нив, ние можеме само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
За руски клиенти , ве молиме кажете ни го вашето име и презиме (најмалку 3 зборовите) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
За Бразилската/Аргентина/Чиле клиенти , ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CUIT, CPF или CNPJ ). Без тоа, Царинската ќе се врати стоката во Кина .
2) превозот во Светот (Освен некои далечни земји); Купувачот е одговорен за Далечински Област Доплата, било Царински давачки или Увоз даночни ако излезе.
3) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
5) Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува одлагање, особено за време на сезона.
6) Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и ние не ќе наплата тебе.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3) Ние ќе рефундирање на вашите целосната исплата по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, откако купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.


За производот

Материјал:
Платно
Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман,Свадба
Шема:
Никој
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Дијамантски прстен форма keychain
Број на Компјутери:
50pcs

Слични предлози