• Одличната цена
  • Ново
10 метар 140cm Широк Свадба Сјајот Искра Тепих Корист Валентин Партија Килим Aisle Тркач Синтетички Не се лизга

10 метар 140cm Широк Свадба Сјајот Искра Тепих Корист Валентин Партија Килим Aisle Тркач Синтетички Не се лизга

 
DEN 1871.52
DEN 1591.00

Износ
Во продавницата.


Име : Свадба Сјајот Искра Тепих Корист Валентин Партија Килим Aisle Тркач Настан за Собирање Скалите Сала Тепих Синтетички Не се лизга Материјал : Дното е nonwoven ткаенина, енкрипција на бисер моќ спреј, хит на светлината ќе биде толку сјајна 3. Квалитет : Големина : ако се купи 1lot(1.4mx10m), ќе се добие : 1.4mx10m.. ако се купи 2lot(1.4mx10m), ќе се добие : 1.4mx20m.. Се истакна : Секој тепих да го користите 1-5times depands,pls се задржи сува,чиста четка Не го допре вода или било влажно место. Во спротивно, тоа ќе биде лесно да се оксидација. тоа е подобро да се направи тоа директно тесни со селотејп тоа не може да бидат оштетени со потпетици
Ве молиме прочитајте го пред да го купите
ВАЖНО
а). Објектот ќе биде прогласен на ниска вредност да им помогне на купувачите се избегне увозни давачки. Во повеќето случаи, купувачите нема да се оданочува од страна на царината. Но, ве молам да се напомене дека купувачот е одговорен за било увозни давачки и локални даночни доколку постои каква било.
б). Ние работиме напорно и паметни да ги исполни вашите барања. Но, ако имате било каков проблем при примање на пратката, ве молиме контактирајте не преку порака или Трговија со Датот. Ние ќе се вратам на вас во 24 часа и да работат со вас, додека не се задоволни. Ве молиме НЕ се отвори спор пред да комуницира со нас.


За производот

Шема:
Полна Боја
Повод:
Крштевка & Крштевањето,Ноќта На Вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот На Благодарноста
Број На Модел На:
211
is_customized:
Yes
Материјал:
Домашно МИЛЕНИЧЕ материјал

Слични предлози