• Одличната цена
  • Ново
1 buc Паркинг Сензор 89341-33070 За Toyota Сакаат ANE1 Camry 1AZFE ACV3 MCV30 2AZFE

1 buc Паркинг Сензор 89341-33070 За Toyota Сакаат ANE1 Camry 1AZFE ACV3 MCV30 2AZFE

 
DEN 715.68

Износ
Во продавницата.


1 buc Паркинг Сензор 89341-33070 За Toyota Сакаат ANE1 Camry 1 AZFE ACV3 MCV30 2 AZFE
Спецификација На Производот
Објектот Тип на Паркинг Сензор Бренд ONYPEI ОЕМ Бр 89341-33070 Категорија Паркинг Сензор Автомобил Направи За Тојота Точка име Автомобил Електроника Инсталација Браник Напон 12 V Плаќање T/T,Western Union,Paypal и така Shippment Express,Воздушен превоз,Брод .... Гаранција 1 Година Квалитетот На Висок Квалитет
Детални Слики
Ве молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш нашата страна може да се вклопи во вашиот автомобил. Ако не Сте сигурни за што е точно, Што треба да се чувствуваат слободни да не контактирате секој работен ден (освен недела) и добие стручна помош во рок од 24 часа, на тој начин ќе го добиете вистинскиот дел и не треба да се справи со враќа - зачувај вашето време!
Превозот И Пакување Информации
Проценетите време на испорака :
Ние ќе брод оваа точка да купувачи од e Packet (за 7-12 дена за испорака) или Кина Пост Воздух Mail или DHL Глобалната Пошта ,ако сакате да брод од страна на DHL Express Услуги или други превозот метод, само испрати порака до нас. Исто така, ве молиме да ја потврдите вашата адреса за е точно, и ако сакате да го промените испорака адреса, само се чувствуваат слободни да контакт кога ќе го купите. Обично, ние ќе брод наредби надвор и вчитување на следење на број во рок од 1-4 дена(од понеделник до петок од 9 : 00 часот-6 : 00pm) откако ќе заврши плаќање. Информации за исплата Ние прифаќаме Alipay (зачувам),Кредитна Картичка ,кредитна долари услови . Се разбира други услови за плаќање треба вашата дополнителен услов пред вашата понуда . Како western union,Телеграфска трансфер..е прифатена . Ние може да разговарате онлајн со Али трговија maneger ИЛИ оставете ни ја вашата порака. Политика На Враќање 100% Задоволство Гаранција, "Период" !!!!!!!! Ве МОЛИМЕ да не КОНТАКТИРАТЕ со БИЛО каква Загриженост. Ние нудиме 1 Година Гаранција Против Производствени Дефекти на нашите производи. По комуникации, ако не сте задоволни со оваа трансакција, за жал, можеби ќе треба наплата/враќање и замена : Ние понуда не помала од 30 дена за да се врати и враќање политики. Ако добиете предмети кои имате било какви проблеми со квалитетот или оштетен, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас и обезбеди фотографии, ние ќе ја или рефундирање на дека. Но, ние не ќе го прифати враќањето ако објектот оштетени од страна на купувачот оперативните грешки.Се врати превозот цена е да се плати од страна на Купувачот. Контакт 1. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. 2. Ако сте среќни со трансакција со нас, оставајќи ни СИТЕ-5-ЅВЕЗДА позитивни повратни информации ќе биде многу ценет. Кажете им на вашите пријатели кога сте задоволни и НЕ ни кажете кога не сте ! Вашиот охрабрување ќе ни се задржи се движи напред. 3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми .Ви благодариме за разбирањето!


За производот

OSD Language:
Англиски
Материјал Тип:
Стандард
Разговор Опсег:
50M
Тип:
Невидливи
Бренд Име:
ONYPEI
Име На Модел:
89341-33070
Тип На Објект:
паркинг сензор
Гаранција:
1 година
квалитет:
Висок квалитет
каталог:
паркинг сензор
OSD Language:
Англиски
Земја/Регион на Производство:
Кина
Материјал Тип:
Пластични
Автомобил Производител:
За Тојота
Производителот Дел Број:
89341-33070
Другиот Дел Број:
89341-33070

Слични предлози