• Одличната цена
  • Ново
tnlnzhyn 2017 Нови Зимски Породилно Жените Јакни Мода Супер Топло Крзно Јака Маскирани Надолу Памучна Јакна Топла Јакна Грб Y429

tnlnzhyn 2017 Нови Зимски Породилно Жените Јакни Мода Супер Топло Крзно Јака Маскирани Надолу Памучна Јакна Топла Јакна Грб Y429

 
DEN 3791.04
DEN 1933.00

Износ
Во продавницата.


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$26.00 $50.98
$63.74 $124.98
$82.10 $160.98
$25.96 $52.98
$58.64 $114.98
$35.18 $68.98
wy-приклучок-крај
tnlnzhyn 2017 Нови Зимски Породилно Жените Јакни Мода Супер Топло Крзно Јака Маскирани Надолу Памучна Јакна Топла Јакна Грб Y429 ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА, Големина(см) Ракав Должина Должина Половината Биста Рамо Хип Големина S 60 74 90 37 М 61 75 95 38 L 62 76 98 39 XL 63 77 102 40 XXL 64 78 106 41
Големина : ве молиме љубезно, истакна дека е мерена од страна на подот,
Тоа ќе биде 1-3cm разлика , ве молиме да ги проверите големините внимателно со свој. 1 инч = 2.54 см
ПЛАЌАЊЕ :
Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.
Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.
ИСПОРАКА :
1.Подготовка на Време : ние треба 3-5 дена да се подготви ред според нашите numberous наредби секој ден.
2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,
ве молиме да забележите ни нова адреса.
3.За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.
Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.
Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика
ПОВРАТНИ информации :
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.
2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.
УСЛУГА :
1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.
2.Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем


За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
Повик за Жени Јакни
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
TNLNZHYN
Материјал:
Полиестер,Ацетат,Памук
Тежина:
0.85kg
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Облека Должина:
Долго
Декорација:
Џебови,Патентите
Тип:
А-Линија
Дебелина:
Дебели
Пополнување:
Памук
Објектот нема:
Y429

Слични предлози